منو سایت

جمجمه و استخوان ها یک برنامه آزمایش داخلی دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جمجمه و استخوان ها یک برنامه آزمایش داخلی دریافت می کنند

جمجمه و استخوان ها یک برنامه آزمایش داخلی دریافت می کنند

جمجمه و استخوان های یوبی سافت برای اولین بار در سال 2017 معرفی شد و از آن زمان به بعد تاخیرهای زیادی وجود داشت و همچنین گزارش هایی مبنی بر شروع مجدد مسیر بازی به طور کامل وجود داشت. اکنون، در اولین انتشار Skull & Bones توییتر رسمی از سال 2020، یوبی سافت یک برنامه داخلی برای کمک به تست بازی آینده اعلام کرده است.

از زمان آخرین آپدیت رسمی یوبی سافت برای بازی، Skull & Bones باید در سال مالی 2022-2023 منتشر شود، که بازه زمانی بین 1 آوریل 2022 تا 31 مارس 2023 را پوشش می دهد. اطلاعات جدیدی که اواخر سال گذشته به بیرون درز کرد، جزئیات بیشتری از مسیر را نشان داد. که بازی دوره طولانی توسعه خود را پشت سر گذاشته است، از جمله نحوه اجرای بازی و کمی اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات آن.

در حال پخش: بازی شکار جمجمه و استخوان دزدان دریایی – E3 2018

اکنون به نظر می رسد که یوبی سافت بالاخره آماده است تا بازی را برای آزمایش در اختیار عموم قرار دهد، اگرچه به نظر می رسد Skull & Bones Insider بسیار فشرده تر از تست استاندارد بازی آلفا یا بتا باشد.

یوبی سافت گفته است که فعلاً مجموعه آزمایشی را «نسبتاً کوچک» نگه می‌دارد تا بتواند «بازخوردی را که دریافت می‌کنیم کاملاً درک کند». فراخوان Insiders به ​​متقاضیانی نیاز دارد که «صبر و تعهد زیادی» داشته باشند، و افرادی که برای این برنامه انتخاب شده اند باید یک توافق نامه عدم افشای اطلاعات را امضا کنند و به آیین نامه رفتار یوبی سافت پایبند باشند.

در صفحه اینسایدر آمده است: “نامزدهای ایده آل، طرفداران Skull & Bones هستند که علاقه زیادی به توسعه بازی دارند، با زمان زیادی برای صرف تست و گزارش مشکلات، اشکالات یا فقط بازخورد کلی.” برخی از کاربران شبکه های اجتماعی برای این سوال که آیا این برنامه به تجربه واقعی در توسعه بازی نیاز دارد و آیا برنامه Insider از آزمایش کنندگان جامعه بدون دستمزد بیش از حد می خواهد.