منو سایت

جلسه اضطراری! همکاری بعدی PUBG New State با ما است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جلسه اضطراری! همکاری بعدی PUBG New State با ما است

کلاهبرداران و اعضای خدمه به عنوان شرکت Krafton در تروی هدف قرار گرفته اند. شراکتی با Innersloth اعلام کرده است که برای مدتی محدود شاهد برخورد دنیای Among Us و PUBG: New State خواهد بود.

رویداد زمان محدود در PUBG: New State از ۲۱ آوریل شروع می‌شود و تا ۱۹ می ادامه دارد. بزرگترین اضافه شده به بازی در این مدت یک مینی بازی جدید در بین ما خواهد بود، مینی بازی که در آن تیم های چهار نفره می توانند در جزیره خانگی در حالی که منتظر مسابقه در نقشه تروی هستند بازی کنند. یکی از چهار هم تیمی به عنوان یک Impostor شناخته می شود و سه نفر دیگر باید قبل از شروع مسابقه واقعی در PUBG از کشته شدن خودداری کنند.

شرحی ارائه نشده است

این بازی همچنین شامل مجموعه‌ای از ماموریت‌ها می‌شود که تکمیل آن به بازیکنان اجازه می‌دهد آیکون‌ها، عناوین و فریم‌هایی با موضوع «در میان ما» به دست آورند. بازیکنان همچنین می‌توانند صندوق‌های نقدی ویژه حاوی لباس و سایر اقلام را بر اساس بازی موفق برای کسر اجتماعی از فروشگاه درون‌بازی خریداری کنند.

چندین منطقه از نقشه، به ویژه Home Island، Chester و Anchorville، با تزئینات و وسایل تزئینی در میان ما تزئین خواهند شد، اگرچه این موارد نمی توانند به عنوان سلاح در طول مسابقه استفاده شوند.

PUBG: New State یک نگاه منحصر به فرد و آینده نگر به PUBG است، با نقشه های منحصر به فرد، مناطق، سلاح ها و موارد دیگر. اکنون برای دانلود در دستگاه های iOS و اندروید در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.