جشنواره آب پوکمون گو این هفته باز می گردد

جشنواره آب پوکمون گو این هفته باز می گردد

جشنواره آب پوکمون گو این هفته باز می گردد

جشنواره Pokemon Go Water برای سال 2022 بازمی‌گردد و تعداد انگشت شماری از اولین بازی‌های Pokemon جدید، یک Legendary Raid جدید، پاداش‌های رویداد و موارد دیگر را به همراه دارد. این رویداد شامل اولین Dewpider و تکامل آن، Araquanid، و همچنین نسخه جدیدی از Lapras با روسری آبی جشن، با جشنواره آب از ساعت 10 صبح پنجشنبه، 12 می تا 8 بعد از ظهر جمعه، 20 می به وقت محلی خواهد بود.

Pokemon Dewpider جدید را می توان در برخوردهای وحشیانه گرفتار کرد و اغلب در طول رویداد ظاهر می شود. Dewpider همچنین می تواند از جلسات تحقیقات میدانی گرفته شود و بازیکنان می توانند از 50 آب نبات Dewpider برای توسعه Araquanid استفاده کنند.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: پوکمون گو | بگو آلولا به فصل جدید!

علاوه بر اولین بازی جدید، دو نوع جدید از Pokemon موجود به بازی اضافه شده است. اولی نسخه جدیدی از لاپراس است که همگی در یک روسری آبی برای جشنواره آب پوشیده شده است. روسری های لاپراس از حملات سه ستاره قابل دسترسی خواهند بود و به ندرت در جلسات تحقیقات میدانی ظاهر می شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند یک روسری مشابه جشنواره آب را از فروشگاه درون‌بازی خریداری کنند.

Pokemon Go همچنین برای اولین بار یک نسخه شیک جدید از Pokemon Binacle را اضافه کرد، با شانس ملاقات با Binacle ساده و براق از رویارویی‌های وحشی، تخم‌گذاری تخم‌ها و نمایش در جلسات تحقیقات میدانی.

یک حمله پنج ستاره جدید اضافه شده است که به بازیکنان این فرصت را می دهد تا پوکمون تاپو فینی افسانه ای، خدای نگهبان جزیره پونی را بگیرند.

علاوه بر تمام پوکمون‌هایی با موضوع آب که بیشتر در طول رویداد نمایش داده می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را در وبلاگ Pokemon Go مشاهده کنید، تعداد انگشت شماری پاداش نیز در بازی وجود دارد. در طول جشنواره آب، ماژول‌های Rainy Lure به مدت دو ساعت اجرا می‌شوند و بازیکنان یک Candy دوبل و یک Candy XL افزایش یافته در هنگام تخم‌گذاری دریافت می‌کنند. مربیان همچنین می توانند یک جایزه ویژه برای چالش جهانی را از یک آب نبات دوتایی ضبط پوکمون باز کنند، که زمانی که 600,000,000 پوکمون از نوع آب در سراسر جهان در طول این رویداد شکار شوند، باز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.