منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جزئیات CoD: Warzone و Vanguard Season 4 Battle Pass و بسته های Terminator اعلام شده است

جزئیات CoD: Warzone و Vanguard Season 4 Battle Pass و بسته های Terminator اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات CoD: Warzone و Vanguard Season 4 Battle Pass و بسته های Terminator اعلام شده است

با انتشار فصل ۴ Call of Duty در ۲۲ ژوئن، محتوای جدیدی به Vanguard و Warzone می‌رسد. فصل 4 مزدور ثروت نام دارد که بر نبردی بین متحدان پیشتاز در تلاش برای به دست آوردن مقدار زیادی طلا تمرکز دارد و اکنون اکتیویژن نشان داده است که بازیکنان می توانند در یک پاس نبرد برای این فصل جدید از ثروت خود محافظت کنند. تریلر فاش شدن یک پاس جنگی برای فصل 4 را در زیر تماشا کنید.

فصل 4 یک سطح نبرد جدید از 100 سطح را برای یک سطح بالاتر به ارمغان می آورد که هم محتوای رایگان و هم محتوای درجه یک را ارائه می دهد. دو دوجین آیتم رایگان در گذرگاه وجود خواهد داشت که مملو از تمام لوازم آرایشی معمولی مانند ساعت و نقاشی های اسلحه است. سطوح رایگان همچنین شامل سلاح‌های فصل 4 می‌شود. بازیکنان قفل مسلسل مارکو 5 را در سطح 15 و مسلسل سبک UGM-8 را در سطح 31 باز می‌کنند.

در حال پخش: COD Vanguard & Warzone – تریلر پخش فصل چهارم سریال Mercenaries of Fate

Mercenaries of Fortune اپراتورهای جدیدی را با معرفی گروه ویژه عملیات Immortal وارد می کند. این گروه ضربت جدید شامل Captain Butcher of Vanguard به عنوان اپراتور می شود که در سطوح درجه یک نبرد پاس فصل 4 قرار دارد.

در سطوح درجه یک، بازیکنان می‌توانند منتظر نقاشی‌های اسلحه‌های فوق‌العاده مانند طرح تفنگ تهاجمی دیپلمات ستاره‌دار سطح 85 و مسلسل طلایی آنلاک سطح 95 باشند.

پاس رزمی همچنین بسته‌های لوازم آرایشی برجسته‌ای را نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند از فصل 4 در فروشگاه سلاح جدید خریداری کنند. تفنگ دستی Marco 5 بسته Wild Alebrije را دریافت کرد، که Activision می‌گوید از هنر عامیانه ایالت اواکساکای مکزیک الهام گرفته شده است. این شامل نسخه افسانه ای مارکو 5 “Artesanía Moderna”، یک برچسب، یک طلسم سلاح، یک کارت ویزیت، یک نشان، یک اسپری و یک پاس تراز است.

طرح سلاح Marco 5 SMG
طرح سلاح Marco 5 SMG

گالری

برای UGM-8 بسته ای Shattered Dreams وجود خواهد داشت که بر اساس شیشه های رنگی با شیشه موزاییک ساخته شده است. این بسته شامل نقاشی افسانه ای “Tilework”، یک پاس سطح رزم و شش آیتم لوازم آرایشی اضافی است.

اکتیویژن همچنین بسته های کراس اوور ترمیناتور را که قبلاً مزاحم شده بود، اعلام کرد. دو بسته با تم ترمیناتور با آپدیت نیمه فصل 4 به Vanguard و Warzone می آیند. اینها شامل پوسته های اپراتور برای هر دو نسخه T-800 و T-1000 سایبورگ قاتل محبوب Skynet می شود. ناشر قول می دهد که اطلاعات بیشتر در مورد این بسته های محدود زمانی بعدا ارائه خواهد شد.

Call of Duty Season 4: Mercenaries of Fortune قرار است نقشه چندنفره و محتوای زامبی جدیدی را به Vanguard بیاورد. Warzone همچنین یک کارت Resurgence جدید به نام Fortune’s Keep دریافت می کند. در اینجا همه چیزهایی را که درباره به‌روزرسانی‌های فصل 4 برای Vanguard و Warzone می‌دانیم، برجسته می‌کنیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.