منو سایت

جزئیات گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake این هفته اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake این هفته اعلام خواهد شد

به گفته کپکام، ویترین جدیدی برای ارائه اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد Resident Evil Village: Gold Edition و Resident Evil 4 Remake برگزار خواهد شد که بر روی گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake تمرکز خواهد کرد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، Capcom در صبح روز جمعه این هفته (29 اکتبر، ساعت 1:30 بامداد) ارائه ای برگزار خواهد کرد که در آن اطلاعات و جزئیات جدیدی در مورد بازسازی Resident Evil 4 منتشر خواهد شد. تقریبا در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که رویداد ویژه ای را برگزار خواهد کرد که در آن به آخرین به روز رسانی ها، معرفی ها، تریلرها و تمامی موارد مربوط به سری بازی های Resident Evil اشاره خواهد شد.

البته، این ویترین فقط مربوط به بازسازی Resident Evil 4 نیست، طرفداران می توانند اطلاعات جدیدی در مورد Resident Evil Village: Gold Edition ببینند. بازسازی Resident Evil 4 تقریباً برای چندین سال تمام و تولید شده بود که تنها در حد شایعات و حدس و گمان بود و در نهایت در ماه ژوئن با انتشار تریلر به طور رسمی به طرفداران معرفی شد. اطلاعات زیادی در مورد مکانیزم گیم پلی و تغییرات در روایت داستان وجود ندارد و احتمالاً در ویترین جدید Capcom نگاهی عمیق تر به این اثر مورد انتظار خواهیم داشت.

گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake

انتشار جزئیات جدیدی از بازی Resident Evil 4 Remake

علاوه بر این، Resident Evil Village: Gold Edition برای ماه آینده برنامه ریزی شده است که شامل بازی پایه و محتوای اضافی برای خانواده Winters، حالت سوم شخص، بخش Mercenaries و بسته الحاقی بزرگ Shadows of Rose می شود. بازیکنان می توانند Resident Evil Village: Gold Edition Experience Oil Village: Gold Edition را در 28 اکتبر 2022 (6 نوامبر 1401) بازی کنند.

طبق تریلر منتشر شده، بازسازی Resident Evil 4 تغییرات قابل توجهی داشته و جلوه های بصری این عنوان تا حد زیادی بهبود یافته است. هنوز اطلاعات زیادی در مورد این عنوان مورد انتظار در دست نیست و فقط می دانیم که Resident Evil 4 Remake در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. رایانه های شخصی Xbox Series S منتشر می شود. اگرچه هنوز تایید نشده است، اما احتمالا این عنوان برای Xbox One نیز منتشر خواهد شد.

منبع: gematsu