منو سایت

جزئیات گیم پلی بازی موبایل The Division Resurgence اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات گیم پلی بازی موبایل The Division Resurgence اعلام شد

پس از رونمایی یوبی سافت از بازی موبایل The Division; تصمیم گرفت تریلر کاملی از روند و بازی منتشر کند. تریلر گیم پلی The Division Resurgence این دمویی از قسمت های اصلی بازی موبایل جدید یوبی سافت است که از عناصر لوت استفاده می کند و فضایی آخرالزمانی را به تصویر می کشد. این تریلر نگاهی ویژه به نیویورک ویران شده دارد که آخرین بار در The Division 2 دیده شده است.

تریلر جدید نگاهی به رابط کاربری بازی موبایل دارد و تغییرات مهمی را در تیراندازی، ارتقاء و حرکت در اواسط بازی نشان می دهد. گیم پلی بازی The Division Resurgence نسبت به نسخه پی سی تغییرات زیادی دارد و از نظر کیفیت گیم پلی و گرافیک آن کاهش یافته است. یوبی سافت در توضیحات بازی می نویسد که جهان باز آن فرصتی جدید برای فرنچایز Division است.

بسیاری از گیم پلی نقش آفرینی بازی موبایل The Division مشابه نسخه اصلی است. با توجه به اینکه غارت و جمع آوری آیتم ها بسیار مهم است و باید شخصیت خود را در بازی تقویت کنید. تیم سازنده می گوید بازی کاملا جهان باز است و کاوش در نقشه و محیط بسیار شبیه The Division است. البته تغییراتی در ناحیه NPC و محل قرارگیری آنها وجود دارد که می توانید در تریلر منتشر شده آن را مشاهده کنید.

گیم پلی The Division Resurgence

گیم پلی The Division Resurgence

بخش تیراندازی و مبارزه نیز بهبود یافته و ویژگی های جدیدی مانند Vanguard معرفی شده است. این ویژگی به بازیکن اجازه می دهد تا دشمنان را شناسایی و مکان یابی کند. بیشتر ویژگی های The Division 2 در نسخه موبایل استفاده می شود. به عنوان مثال، توانایی تخریب برای سلاخی اعضای دشمن استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که ما با یک بازی موبایلی روبرو هستیم و این محصول برای صفحه نمایش گوشی موبایل بهینه و طراحی شده است و در نتیجه تمامی دکمه های حرکت و تیراندازی بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد. هنوز مشخص نیست که آیا The Division Resurgence از گیم پد پشتیبانی می کند یا خیر.

بازی موبایل Division Resurgence دنباله ای بر عناوین قبلی نیست و یک کمپین مستقل را دنبال می کند. بازیکن به عنوان یک مامور SHD وارد می شود و ماموریت او بازگرداندن نظم و محافظت از غیرنظامیان در برابر حمله فرقه های وحشی و در نهایت کمک به بشریت برای ایجاد آینده ای بهتر است. این بازی با همکاری تیم های اصلی یوبی سافت و دیگر استودیوهای سراسر جهان ساخته شده است. لازم به ذکر است که از امروز می توانید برای آلفا در وب سایت یوبی سافت ثبت نام کنید.

جزئیات گیم پلی بازی موبایل The Division Resurgence اعلام شد

تریلر گیم پلی بازی Division Resurgence منتشر شد

یوبی‌سافت همچنین قصد دارد The Division Heartland را برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در اوایل سال 2023 منتشر کند. این اسپین‌آف از سری Division روندی مشابه عناوین PvEvP دارد و از حالت Battle Royale نیز پشتیبانی می‌کند.

منبع: VGC