منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جزئیات کمپین همکاری Halo Infinite و تاریخ انتشار آن اعلام شده است

جزئیات کمپین همکاری Halo Infinite و تاریخ انتشار آن اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات کمپین همکاری Halo Infinite و تاریخ انتشار آن اعلام شده است

بخش کمپین تعاونی بازی Halo Infinite در زمان راه اندازی بازی گم شده بود و پس از مدت ها انتظار، سازندگان جزئیات کاملی در مورد این بخش ارائه کردند. بخش Co-op طوری طراحی شده است که همه بازیکنان بتوانند در کمپین خود پیشرفت کنند و همزمان پیشرفت کنند. اجرای این ایده منجر به توسعه حالت داستانی Co-op بیشتر از حد انتظار شد. Xbox Insiders به ​​زودی می تواند این ویژگی جدید را امتحان کند.

به گزارش پارسی گیم، جان مولکی، طراح اصلی بازی Halo در پست جدیدی در سایت Halo Waypoint نوشت: «هدف این بود که همه بازیکنان بتوانند کمپین را با هم بازی کنند. این بدان معنی است که تمام حرکات و پیشرفت در بازی برای تک‌آپ و هم‌آپ به حساب می‌آیند. او در ادامه افزود: “من می توانم کمپین را به صورت انفرادی بازی کنم و سپس چند ساعت کوآپ داشته باشم و به حالت انفرادی برگردم و تمام مراحل، آیتم های جمع آوری شده، وسایل پیدا شده و دستاوردهایی که در این مدت به دست آوردم باقی خواهند ماند.”

کمپین همکاری Halo Infinite

کمپین همکاری Halo Infinite

این یک خبر خوب برای طرفداران Halo است که مدت ها منتظر اضافه شدن یک کمپین Co-op بودند. جان مولکی در پاسخ به بازی‌هایی که از Co-op به درستی استفاده نمی‌کنند، می‌گوید: «روزهایی که مجبور بودید به بازی دیگران بدون هیچ پیشرفتی ادامه دهید، گذشته است. یکی از مشکلات این روش این است که برخی از بازیکنان پیشرفته تر هستند و در نتیجه افراد تازه وارد نمی توانند برخی از مراحل دشوار را دنبال کنند. توسعه دهندگان Halo Infinite راه حل جالبی ارائه کردند:

ما برای حل این مشکل راه «هیچ اسپارتی نباید تنها بماند» را انتخاب کردیم. هنگامی که بازیکنان به تیم اضافه می شوند و فایل ذخیره خود را برای شروع انتخاب می کنند. بازی تمامی اطلاعات مربوط به مراحل را بازیابی و بررسی می کند و در نهایت مراحل تکمیل شده توسط اعضای تیم نمایش داده می شود. این سیستم به گونه ای است که کمترین تداخل و درگیری را با کمپین بازیکنان دیگر ایجاد می کند. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، هیچ کس روند را به هم نمی زند.

جزئیات کمپین همکاری Halo Infinite و تاریخ انتشار آن اعلام شده است

راهنمای مرور بازی Halo Infinite

منظور طراح بازی برای سیستم کمپین Co-op Halo Infinite این است که تنها مراحلی که هیچ یک از اعضای تیم تجربه نکرده اند قابل انتخاب خواهند بود. خبر خوب این است که درجه سختی بازی در این حالت تغییر نمی کند و می توانید آیتم ها و اچیومنت ها را با دوستان خود جمع آوری کنید و هر آیتمی که دوستتان پیدا کند نیز به شما داده می شود. استودیو 343 آزمایش عمومی کمپین همکاری و قابلیت پخش مجدد Halo Infinite را در 15 جولای آغاز خواهد کرد.

اگر می خواهید بخشی از فرآیند تست و بررسی این حالت باشید، می توانید از برنامه Halo Insider دیدن کنید. هر گونه پیشرفت در حالت دمو به بازی اصلی منتقل نمی شود.

منبع: VGC