منو سایت

جزئیات کامل فصل جدید Rainbow Six Siege اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات کامل فصل جدید Rainbow Six Siege اعلام شد

آخرین به روز رسانی Rainbow Six Siege توسط یوبی سافت با نام Brutal Swarm معرفی شد. دیروز شاهد رونمایی اپراتور جدید Rainbow Six بودیم و متوجه شدیم که او یک پهپاد ویژه دارد. سازنده هر آنچه را که باید در مورد Grim بدانیم اعلام کرد و به افشای تغییرات گیم پلی و نقشه ادامه داد تا تعادل بازی را بیشتر کند.

به روز رسانی Rainbow Six Siegeجدیدترین اپراتور Rainbow Six به نام گریم یک مهاجم سنگین اهل سنگاپور است. او یک پرتابگر مخصوص به نام کاوان هیو را بر روی دوش خود حمل می کند و با شلیک آن، نانوربات ها به شکل زنبور عسل به دشمن حمله می کنند و مکان دشمن مشخص می شود. اگر بازیکنی مورد حمله این نانوربات ها قرار گیرد، محل دقیق آن ها برای گریم مشخص می شود و می تواند به سرعت حریف را پیدا کند و فرش را برش دهد. Grimm یکی از اپراتورهای پرسرعت است. اما عمر او کوتاهتر از دیگران است و سریعتر می میرد.

گریم یکی از اپراتورهای تهاجمی متوسط ​​است و نمی تواند تیم را به تنهایی نجات دهد. بهترین استراتژی برای او این است که با گجت محل دشمن را پیدا کند و سپس حریف را از بین ببرد. در مورد سلاح های وی باید بگوییم که تفنگ تهاجمی کماندو 552 به عنوان سلاح اصلی انتخاب شد و تفنگ SG-CQB به عنوان سلاح ثانویه مورد استفاده قرار گرفت. این تمام چیزی است که باید در مورد اپراتور به روز رسانی Rainbow Six Siege بدانید.

تغییرات به‌روزرسانی Rainbow Six Siege

یوبی سافت پس از معرفی اپراتور جدید فصل سوم سال هفتم، تغییرات دیگری را فاش کرد. تمام اپراتورهای حمله می توانند در طول فصل از نارنجک جدید EMP استفاده کنند. این نارنجک گزینه ای سریع برای از کار انداختن گجت های دشمن است و برای حملات سریع و ضربتی کارایی خوبی دارد. اسامی اپراتورهایی که می توانند از نارنجک Impact EMP استفاده کنند به شرح زیر است:

  1. ریش سیاه
  2. مونتانا
  3. دوکائبی
  4. نه
  5. راهبندان
  6. سورتمه
  7. شیر نر
  8. زنبور
  9. استخدام کنید

یکی از مهم ترین تغییرات در آپدیت Rainbow Six Siege، قابلیت احیا است. اگر از زره اضافی بدن که روک رها می کند استفاده می کنید، می توانید دوباره به بازی بازگردید. به عنوان مثال شما روی زمین هستید و کسی نیست که به شما کمک کند، اگر جلیقه ضد گلوله را در بیاورید می توانید بلافاصله به بازی برگردید و سطح خون شما 20 واحد می شود. ویجت ویژه Dokkaebi نیز به روز شده است و دیگر نمی توان عملکرد آن را خراب کرد.

به روز رسانی Rainbow Six Siege

یوبی سافت نقشه استادیوم سال 2021 را در آپدیت جدید Rainbow Six برمی گرداند. این نقشه به عنوان بخشی از رویداد ویژه Siege Invitationals منتشر شد و سپس حذف شد. قسمت Map Ban آپدیت شده و به جای 3 نقشه، پنج نقشه را نشان می دهد. تغییر عمده دیگر مربوط به سیستم لگد زدن تفنگ ها است. کاربران رایانه شخصی می توانند انتظار بهبود عملکرد و پس زدن اسلحه را داشته باشند. در واقع المان های اضافی تفنگ تاثیر بیشتری خواهند داشت و باید به قسمت سفارشی سازی تفنگ توجه بیشتری داشته باشید.

بازیکنانی که در قسمت چت بدرفتاری می کنند و به دیگران توهین می کنند به سرعت می میرند و دیگران چت آنها را نمی بینند. رفتار نادرست منجر به امتیاز منفی می شود و در صورت ادامه بد رفتاری، جریمه می شود. بازیکن ممکن است نتواند برای 30 مسابقه با کسی چت کند. هنوز حدود دو هفته تا شروع فصل جدید باقی مانده است و در این مدت می توانید نبرد پس از فصل جاری را به پایان برسانید.

منبع: GameSpot