منو سایت

جزئیات و زمان شروع فصل هشتم کالاف دیوتی موبایل اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات و زمان شروع فصل هشتم کالاف دیوتی موبایل اعلام شد

اکتیویژن به طور رسمی جزئیات فصل هشتم Call of Duty Mobile را اعلام کرد. فصل جدید که با نام Train to Nowhere شناخته می شود، محتوای جاسوسی را در یک رویداد ویژه ارائه می دهد. بازیکنان می توانند به یک مامور مخفی تبدیل شوند و از پاس جدید نبرد، سلاح های بیشتر، پوسته های جدید و تغییرات بیشتر استفاده کنند. در این مقاله به جزئیات آپدیت جدید Call of Duty Mobile و زمان دانلود می پردازیم.

خانه اکتیویژن فصل هشتم کلاف دیوتی موبایل 7 سپتامبر (16 شهریور) ساعت 04:30 بامداد به وقت ایران اعلام شد. با این حساب آپدیت دانلود در هفدهم شهریور برای گیمرهای ایرانی فعال می شود و می توانید به صورت رسمی از محتوای فصل جدید استفاده کنید. در حال حاضر حجم آپدیت جدید Call of Duty اعلام نشده و باید منتظر روز انتشار باشیم.

Battle Pass فصل 8 دارای پنج سطح مختلف آیتم است که بازیکنان می توانند در طول فصل به دست آورند. مانند همیشه، Battle Pass رایگان و پولی شده است و افرادی که برای آن هزینه می کنند، سلاح های جدید، نقشه ها، امتیازهای بیشتری دریافت می کنند و می توانند سرعت پیشرفت خود را افزایش دهند. Battle Pass Polly فصل 8 شامل لباس های جدید برای اپراتورهایی مانند Misty، Adler و Seraph است. خریداران Battle Pass ده درصد امتیاز بیشتر در طول فصل و تخفیف در خرید آیتم دریافت خواهند کرد.

فصل هشتم کلاف دیوتی موبایل

رویداد جاسوسی موبایل کالاف دیوتی

هر فصل از کالاف دیوتی موبایل با یک رویداد داستانی همراه است. در رویداد جدید، بازیکنان باید سرنخ ها و اطلاعاتی را از دشمن در بازی چند نفره و بتل رویال به دست آورند. اگر بتوانید تمام سرنخ ها را بیابید، با وسایل تزئینی پاداش خواهید گرفت. بخش بتل رویال نیز فعالیت جدیدی دریافت کرد. یک سری از بازیکنان به عنوان هدف اعلام می شوند و همه باید سعی کنند آنها را از مسابقه حذف کنند. مکان بازیکنان هدف روی نقشه نشان داده شده است و آنها باید با موجی از دشمنان مبارزه کنند.

یک تک تیرانداز جدید به نام ZRG در فصل هشتم Callof Duty Mobile اضافه خواهد شد. سرعت شلیک اسلحه کم است. اما سرعت گلوله زیاد است و می تواند در کسری از ثانیه حریف را بکشد. این تفنگ در سطح ۲۱ Battle Pass فعال می شود. آیتم آتش زا در سطح 14 فعال می شود و بازیکنان در قسمت Battle Royale می توانند دشمن و منطقه اطراف را به آتش بکشند. آتش زدن می تواند یک تله عالی برای دشمن باشد و عنصر جدیدی به بازی اضافه کند.

به روز رسانی Call of Duty Mobile

نقشه موبایل جدید Call of Duty

نقشه اکسپرس آخرین محتوای جدید Callaf Duty Mobile است که بر اساس بازی Black Ops 2 ساخته شده است. این نقشه در واقع یک ایستگاه قطار ویژه در شهر لس آنجلس، کالیفرنیا است که با موضوع فصل 8 مطابقت دارد. به نام Spycraft اضافه شده است که امکان هک آیتم های دشمن را فراهم می کند. می توان از تمامی امکانات دفاعی دشمن علیه او استفاده کرد و این یک ویژگی جالب است. منتظر بمانید تا آپدیت جدید Call of Duty Mobile هفته آینده دانلود شود.

منبع: GameSpot