منو سایت

جزئیات سلاح ها و کشتی های Skull and Bones اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات سلاح ها و کشتی های Skull and Bones اعلام شده است

یوبی سافت اخیرا اطلاعات و جزئیات مختلفی از بازی School and Bones از جمله مواردی مانند تاریخ انتشار و گزینه های شخصی سازی را فاش کرده و گیم پلی خود را در قالب رویداد Ubisoft Forward Spotlight به نمایش گذاشته است. حال طبق آخرین اخبار بازی، پستی در سایت شرکت یوبی سافت منتشر شده است که در آن جزئیات اسلحه ها و اندازه کشتی های بازی Skull and Bones با طرفداران به اشتراک گذاشته شده است.

بازی School and Bones به عنوان اثری با محوریت کشتیرانی و دزدان دریایی دارای انواع کشتی است. با استفاده از کشتی های باری می توانید مقادیر زیادی اقلام مختلف را قاچاق و جابه جا کنید. در عین حال در Skull and Bones کشتی هایی وجود دارند که قدرت آتش بالایی دارند اما برای مسافت های طولانی چندان مناسب نیستند. همچنین کشتی های ناوگانی که سریع هستند و بیشترین تعداد بادبان را دارند و کشتی هایی که در عین آسیب پذیر بودن از کشتی های دیگر پشتیبانی می کنند از دیگر کشتی های بازی School and Bones هستند. علاوه بر نوع کشتی، اندازه نیز نقش مهمی دارد. بسته به پیش نویس کشتی، می توانید از آن در رودخانه ها یا بادبانی در نزدیکی سواحل یا اقیانوس ها استفاده کنید.

هر کشتی در بازی Skull and Bones ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، کشتی غنجه به عنوان یک کشتی ناوبری سرعت بیشتری نسبت به سایر کشتی ها دارد و کنترل آن راحت تر است. از طرفی کشتی پادواکانگ دارای ظرفیت بار اضافی است که این کشتی را به گزینه ای ایده آل برای حمل و نقل کالا و قاچاق تبدیل خواهد کرد.

در مورد سلاح های موجود در بازی School and Bones می توان به توپ های Demi اشاره کرد که برای نبردهای نزدیک استفاده می شوند. اما در نبردهای برد می توانید از Giant Ballista استفاده کنید. توجه داشته باشید که هدف گیری و آماده سازی این سلاح زمان بر است. در بازی Skull and Bones می توانید حملاتی مانند حمله مستقیم، سوراخ کردن بدنه، له کردن قسمت های مختلف، از بین بردن بادبان، غرق شدن، آتش زدن و انفجار را بر اساس کشتی دشمن و نوع سپر محافظ آن انجام دهید. سلاح های موجود در بازی School and Bones در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند و به شما این امکان را می دهند که تغییراتی را روی آن ها اعمال کنید.

کشتی های بازی Skull and Bones

عوامل مختلفی بر عملکرد کشتی های Skull and Bones تأثیر می گذارد

به عنوان مثال، یک سلاح خمپاره برای حملات برد مناسب است. با تغییر این سلاح به خمپاره انداز انفجاری می توانید از شعاع انفجار بزرگتری بهره مند شوید (در ازای افزایش زمان ضربه زدن به هدف). در عین حال اسلحه Siege Mortar شعاع انفجار کمتری دارد اما قسمت های بیشتری از کشتی دشمن را نابود می کند. با استفاده از سلاح Repair Mortar می توانید سطح سلامتی متحدین را بازیابی کنید.

در طول بازی Skull and Bones شما قادر خواهید بود کشتی خود را با آیتم های مختلف ارتقا دهید. به عنوان مثال، زره چوبی تقویت شده از کشتی شما در برابر سوراخ شدن و له شدن محافظت می کند. زره فلزی به شما این امکان را می دهد که در برابر حملات مستقیم و کوبنده دشمن مقاومت کنید. زمانی که دشمن از سلاح هایی با قابلیت شلیک و سوراخ کردن استفاده می کند، زره سنگی به کمک شما می آید.

اگر استفاده از زره های مختلف برای شما کافی نیست، می توانید از ویژگی Furniture استفاده کنید و اقلامی را در کشتی خود قرار دهید که مزایایی مانند افزایش HP، افزایش قدرت حملات خدمه و انجام خودکار کارهایی مانند پخت و پز و ماهیگیری را داشته باشد. با استفاده از آیتم ها می توانید ترکیب های مختلفی ایجاد کنید که تاثیر زیادی در تجربه شما خواهد داشت.

بازی Skull and Bones در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5، Xbox Series S و Xbox Series X منتشر خواهد شد، نظر شما در مورد سلاح ها و کشتی های بازی مذکور چیست؟ آیا این کار با استقبال بازیکنان مواجه خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt