منو سایت

جزئیات داستان و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات داستان و گیم پلی بازی Assassin's Creed Mirage فاش شد

در یک ماه گذشته شایعات زیادی در مورد بازی Assassin’s Creed فاش شده است. از سفر Assassin’s Creed به ژاپن گرفته تا احتمال یک بازی جدید Assassin’s Creed که در دوره آزتک ها اتفاق می افتد، همه آنها جزو شایعاتی هستند که اخیراً شنیده ایم. گزارش جدیدی توسط کانال یوتیوب j0nathan منتشر شده که از بازی Assassin’s Creed Mirage خبر داده است. طبق آخرین اخبار بازی، بازی Assassin’s Creed جدید در شهر بغداد اتفاق می افتد و ما ماجراجویی باسیم را ادامه خواهیم داد.

به گزارش پارسی گیم، بازی Assassin’s Creed Mirage قرار است در آوریل یا ژوئن 2023 منتشر شود و تغییرات زیادی نسبت به نسخه های قبلی خواهد داشت و خبری از عناصر نقش آفرینی نیست. داستان بازی در قرن نهم و شهر بغداد اتفاق می افتد و جزئیات داستان با شایعات قبلی مطابقت دارد. مدتی پیش با ساخت فیلم کوتاه Assassin’s Creed آشنا شدیم که بر عناصر داستانی تمرکز دارد. نسخه جدید قرار است بازگشتی به اصول اولیه سری باشد و به جنبه های مخفی کاری بپردازد.

داستان بازی Assassin's Creed Mirage

جزئیات بازی Assassin’s Creed Mirage

جزئیاتی که این کانال یوتیوب به آن اشاره می کند مانند اخبار بلومبرگ است. شرایر نیز نام بازی را تایید کرد و گفت Assassin’s Creed Mirage را شنیده است. پس از آن باید گفت که داستان بازی درباره شخصیت باسیم خواهد بود و شاهد دوران جوانی او خواهیم بود. همچنین شهرهای مختلفی برای کاوش وجود دارد و این شهرها با یک کویر بزرگ از هم جدا شده اند. چیدمان شهرها در بازی شبیه به Assassin’s Creed 1 است.

اکثر عناصر نقش آفرینی حذف شده اند. هیچ سیستم انتخاب دیالوگ، سیستم انتخاب جنسیت و سیستم ارتقاء شخصیت وجود ندارد. گیم پلی بازی با آنچه قبلا دیده بودیم متفاوت است و انیمیشن های بیشتری به آن اضافه شده است. ویژگی چشم عقاب بازگشته است. اما امکان جستجوی محیط توسط پرنده نیز وجود دارد و این قابلیت حذف نشده است. Basim می تواند از خنجر مخصوص برای کشتن دشمنان استفاده کند. همچنین توضیحی در مورد چگونگی ورود لوکی به بدن بیسیم دریافت می کنیم. بر اساس گزارش ها، عرضه بازی جدید در 23 آوریل سال آینده انجام خواهد شد.

شرایر در پاسخ به افشای این خبر نوشت که نام بازی و شهر بغداد را تایید کرده است. اما او نمی داند که چندین شهر وجود دارد و همه جزئیات ممکن است درست نباشد. شرایر همچنین اضافه کرد که بازسازی Assassin’s Creed 1 بر اساس Mirage در دست ساخت است. وی اطلاعاتی در مورد این بازی منتشر نکرده است. لازم به ذکر است که Mirage بازی Assassin’s Creed Rift است که قرار بود در پایان سال جاری عرضه شود. منتظر شنیدن اطلاعات رسمی در رویداد Ubisoft Forward در ماه آینده باشید.

منبع: GamesRadar