منو سایت

جزئیات جدیدی در مورد The Last of Us Part 1 به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات جدیدی در مورد The Last of Us Part 1 به زودی منتشر خواهد شد

استودیو Naughty Dog ساعاتی قبل از اتمام بازی Last FS Part 1 و به اصطلاح طلایی این اثر را اعلام کرد. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این استودیو اعلام کرده است که در روزهای آینده جزئیات جدیدی از The Last of Us Part 1 و بهبودهای آن نسبت به نسخه اصلی منتشر خواهد شد.

پس از شایعات طولانی، ماه گذشته استودیو Naughty Dog به طور رسمی از بازسازی The Last of Us با عنوان The Last of Us Part 1 خبر داد، حدود دو ماه تا انتشار این اثر باقی مانده است که ارتقا و بهبودهای زیادی نسبت به نسخه اصلی. البته چندی پیش استودیو Naughty Dog در قالب پستی در شبکه اجتماعی توییتر از پایان مراحل تولید و ارسال نسخه اصلی آن برای سونی برای عرضه در بازار خبر داد.

اما اقدامات استودیو مذکور به همین جا ختم نشد و در توییتی دیگر اعلام شد که در روزهای آینده جزئیات جدیدی از بازی The Last of Us Part 1 ارائه خواهد شد. استودیو Naughty Dog تایید کرد که به زودی چیزهایی مانند «افکت‌های بصری، فناوری و جنبه‌های مختلف بازی که تیم سازنده تمام تلاش خود را صرف آن کردند» به نمایش گذاشته می‌شود.

با توجه به دموی محدودی که تاکنون از The Last of Us Part 1 دیده ایم، این اثر نتوانسته حداکثر رضایت بازیکن را جلب کند. این به این دلیل است که افراد زیادی از تولید این قطعه انتقاد کردند و احساس کردند که نیازی به تولید آن نیست. علاوه بر این، بسیاری از بازیکنان از برچسب قیمت 70 دلاری Last FS Part 1 شکایت کردند و احساس کردند که ایجاد آن در راستای اهداف سودآور Naughty Dog است. اگرچه استودیو Naughty Dog اعلام کرد که این بازی یک فریب پولساز نیست.

جزئیات بازی The Last of Us Part 1 Last FS

ساخت The Last of Us Part 1 بدون مشکل بود

با وجود ویژگی ها و بهبودهای متفاوت The Last of Us Part 1 نسبت به نسخه اصلی، مراحل تولید آن بدون دردسر زیادی به پایان رسید و تیم سازنده در طول مراحل تولید از آرامش خاطر برخوردار شدند. این خبر را آنتونی واکارو، طراح اصلی محیط، در پستی در توییتر اعلام کرد. طبق توییت او، ساخت بازی Last FS Part 1 بدون تنش کاری و کرانچ بوده است. این بدون شک یک دستاورد بزرگ برای استودیو ناتی داگ است که سابقه خوبی در رعایت حقوق کارکنان خود ندارد.

بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر می شود که در تاریخی نامعلوم کاربران پلتفرم کامپیوتر نیز می توانند این اثر را تجربه کنند. آخرین بازی FS Part 1 از پیش بارگذاری شده در تاریخ 26 آگوست (4 سپتامبر) در دسترس خواهد بود. برای نصب این کار به حداقل 79 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

نظر شما در مورد انتشار جزئیات جدیدی از The Last of Us Part 1 در روزهای آینده چیست؟ به نظر شما استودیو ناتی داگ می تواند با این کار نظر مثبت بازیکنان را جلب کند؟ آیا با قیمت گذاری Last FS Part 1 موافقید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt