منو سایت

جزئیات بیشتر درباره Halo Infinite Season 2 “Really Soon”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بیشتر درباره Halo Infinite Season 2 "Really Soon"

جزئیات بیشتر درباره Halo Infinite Season 2 "Really Soon"

فصل 2 Halo Infinite نزدیک است و جوزف استاتن، مدیر خلاقیت، می‌گوید طرفداران می‌توانند به زودی منتظر جزئیات جدیدی در مورد آنچه در راه است باشند.

استاتن در مصاحبه اخیر خود با واشنگتن پست گفت: “هواداران واقعاً در معرض چیزهای بسیار خوبی قرار خواهند گرفت که ما برای فصل دوم داریم.” کمی بیشتر طول کشید تا بتوانم دور موتور را تنظیم کنم، ارتباطات به روشی که ما می خواهیم پیش می رود، اما موتور کار می کند و من برای سال آینده و بعد از آن فوق العاده هیجان زده هستم.

در حال پخش: Halo Infinite Multiplayer تخریب و آزمایش اسطوره ها

استاتن بعداً توضیح داد توییتر که “موتور” او در مورد آن صحبت می کرد موتور بازی Halo Infinite نبود. در عوض، او از این کلمه به عنوان “استعاره برای کل سرویس زنده Halo Infinite” استفاده کرد.

در طول این مصاحبه، استاتن همچنین تاکید کرد که 343 Industries از طرفداران می‌خواهد که بتوانند به اطلاعات جدیدی که تیم درباره Halo Infinite منتشر می‌کند تکیه کنند. این نظری است که استاتن قبلاً نیز طنین انداز شده بود، مانند ماه فوریه، زمانی که به روز رسانی برنامه ریزی شده وضعیت حالت های آینده همکاری و Forge بازی به تعویق افتاد تا تیم بتواند برنامه ها را نهایی کند و اطلاعات موثق را به اشتراک بگذارد.

343 بعداً اعلام کرد که Co-op با راه اندازی فصل 2 ارائه نخواهد شد، اما برنامه این است که زمانی در طول فصل 2 برسد. Forge، حالت ایجاد نقشه سفارشی Halo Infinite، در فصل 3 ظاهر خواهد شد.

فصل 2 Halo Infinite برای انتشار در 3 می برنامه ریزی شده است و عنوان گرگ های تنها خواهد بود. راه اندازی دومین فصل چند نفره Halo Infinite شامل نقشه های جدید، حالت های بازی، رویدادها، تغییرات تعادل و یک فصل جدید می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.