منو سایت

جزئیات بیشتری از فصل دوم Battlefield 2042 منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بیشتری از فصل دوم Battlefield 2042 منتشر شده است

اطلاعات کامل و جزئیات جدید در مورد فصل دوم Battlefield 2042 این موضوع توسط استودیو DICE اعلام شده است که نشان می دهد بازی در آستانه ورود به فصل دوم خود است. این فصل که Master of Arms نام دارد در تاریخ 30 آگوست برای تمامی پلتفرم ها از جمله کنسول ها و رایانه های شخصی قابل دانلود خواهد بود. فصل دوم Battlefield 2042 دارای ویژگی ها و تغییرات جدیدی است که با هم مرور می کنیم.

فصل دوم میدان جنگ 2042 شامل نقشه ها، وسایل نقلیه و سلاح های جدیدتر، به علاوه یک سخت افزار متخصص و جدید است که می تواند کیفیت نبردها را افزایش دهد. فصل دوم این بازی در نقشه جدیدی به نام Stranded در کشور پاناما دنبال می شود که در آن بازیکنان نبردهای هیجان انگیز خود را در دریاچه ای برهوت و کشتی های درونی و بیرونی به شکل کویر ادامه می دهند. علاوه بر این، این مکان حاوی اسرار طبقه بندی شده نظامی است و تجارت غیرقانونی اسلحه در آن صورت می گیرد. یکی از وسایل نقلیه جدید بازی EBLC-RAM است که می تواند چهار بازیکن را به طور همزمان حمل کند.

فصل دوم Battlefield 2042

فصل دوم Battlefield 2042

همانطور که گفته شد یک متخصص به نام چارلی کرافورد به بازی اضافه شده است. این متخصص اصالتا بریتانیایی است و در واقع فروشنده سابق اسلحه است. او از یک مینی گان ثابت استفاده می کند که می تواند توسط متخصصان دیگر نیز استفاده شود. این متخصص به عنوان یک پشتیبان عمل می کند و می تواند به احیای هم تیمی های خود، پر کردن مهمات و ابزار آنها کمک کند.

وقتی صحبت از سلاح‌ها به میان می‌آید، فصل دوم Battlefield 2042 تعدادی سلاح جدید به بازیکنان داده است. AM40 یکی از سلاح های جدیدی است که به عنوان مسلسل استفاده می شود. علاوه بر این اسلحه آوانسیس نیز وجود دارد که وزن کمتر و دقت هدف گیری بالایی دارد. علاوه بر این یک اسلحه به نام PF51 و یک نارنجک دستی جدید به بازی اضافه شده است. این نارنجک بازیکنان را قادر می سازد تا دشمنان خود را بیهوش کرده و بیهوش کرده و به راحتی از آنها فرار کنند.

بازی Battlefield 2042 حالت های مختلفی دارد که بازیکنان می توانند سلاح های مورد علاقه خود را در حالت All-Out Warfare دریافت کنند. همچنین Assignment یک ویژگی یا سیستم جدید در فصل 2 خواهد بود که هدف آن باز کردن قفل سلاح ها در جعبه های ویژه است. عنوان Battlefield 2042 جدیدترین نسخه از سری بازی های اکشن Battlefield است که در سال 2021 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، کنسول ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد.

منبع: Ign