منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جزئیات بازی Zelda Breath Of The Wild 2 ممکن است توسط صداپیشه ایتالیایی Daruk فاش شده باشد

جزئیات بازی Zelda Breath Of The Wild 2 ممکن است توسط صداپیشه ایتالیایی Daruk فاش شده باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی Zelda Breath Of The Wild 2 ممکن است توسط صداپیشه ایتالیایی Daruk فاش شده باشد

جزئیات بازی Zelda Breath Of The Wild 2 ممکن است توسط صداپیشه ایتالیایی Daruk فاش شده باشد

پیترو اوبالدی، صدای داروک برای دوبله ایتالیایی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، ممکن است به طور تصادفی جزئیات جدیدی را در مورد دنباله آینده فاش کند.

با توجه به اینکه نینتندو در به اشتراک گذاشتن جزئیات – از جمله عنوان – در مورد بازی مراقب بود، محتوای زیر ویدیوی تعبیه‌شده را می‌توان به عنوان یک اسپویلر در نظر گرفت، بنابراین به خودتان هشدار داده شده است.

در حال پخش: 9 چیزی که ما در Zelda: Breath Of The Wild 2 می خواهیم

اوبالدی در مصاحبه ای با سایت هواداران Lega Hyrule (از طریق Eurogamer) فاش کرد که خطوط جدیدی را برای Breath of the Wild 2 ضبط کرده است و نه تنها به نقش Daruk، بلکه به سلف قهرمان گورون بازگشته است.

این موضوع باعث شده تا طرفداران حدس بزنند که اجداد سایر قهرمانان هیرولی – Revali، Mifa و Urbosa – را می توان در Breath of the Wild 2 پیدا کرد، اگرچه هیئت داوران هنوز نمی دانند که آیا شخصیت های باستانی در فلش بک ها دیده می شوند یا کاملاً دوره های مختلف از زمان

تئوری‌های آنلاین نشان می‌دهند که Breath of the Wild 2 هزاران سال قبل از بازی اصلی اتفاق می‌افتد و به بازیکنان اجازه می‌دهد سقوط Ganondorf را تجربه کنند، که چرخه قهرمانی را آغاز می‌کند که با گانون فاسد مبارزه می‌کند که در هر بازی اتفاق می‌افتد. تصور این است که قهرمان 10000 سال پیش که در تریلر قبلی مورد تمسخر قرار گرفته بود، گانوندورف است و قهرمان با دست شکسته در این گیم پلی نیز گانوندورف است.

حتی بحث هایی وجود دارد که Breath of the Wild 2 می تواند عنوانی برای عرضه کنسول نینتندو سوییچ پرو باشد، اگرچه این ممکن است بعید باشد، زیرا طبق گزارش ها، نینتندو فروش سخت افزار کمتری را در سال جاری به دلیل ادامه کمبود تراشه های جهانی پیش بینی کرده است. در حالی که نینتندو در مورد جزئیات داستان سکوت کرد، استودیو فاش کرد که Breath of the Wild 2 هم در خشکی و هم در آسمان Hyrule اتفاق می‌افتد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، ویدیویی را با خلاصه‌ای از تریلر Breath of the Wild 2 GameSpot و راهنمای پیش‌سفارش Breath of the Wild 2 تماشا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.