منو سایت

جزئیات بازی Skull & Bones فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی Skull & Bones فاش شد

ویدیوی جدید از روند بازی جمجمه و استخوان مشخص شده است که جزئیات جدیدی از این بازی ماجراجویی ارائه می کند. استودیو یوبی سافت سنگاپور مدت زیادی است که در حال ساخت Scandal & Bones است و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، زمان زیادی تا انتشار آن باقی نمانده است. ویدیوی جدید جزئیات کامل بازی Skull & Bones را فاش می کند. این ویدیو در نهایت توسط یوبی سافت تایید شد.

به گزارش پارسی گیم، ویدیوی شش دقیقه ای که به درخواست یوبی سافت از شبکه های اجتماعی و یوتیوب حذف شد. قسمت های جدید بازی Skull & Bones را نشان می دهد. این بازی داستان ماجراجویی گروهی از دزدان دریایی در اقیانوس هند و در بحبوحه دوران دزدان دریایی را دنبال می کند. هدف اصلی بازی تبدیل بازیکن به یکی از معروف ترین و ترسناک ترین دزدان دریایی است که تا به حال از اقیانوس ها عبور کرده اند.

گیم پلی Skull & Bones Skull & Bones

گیم پلی Skull & Bones

طبق این ویدیو، بازی Skull & Bones به گونه ای است که بازیکن ابتدا صاحب یک قایق تجاری کوچک است و باید آن را ارتقا دهد. هر چه بیشتر دزدی کند؛ سطح شهرت افزایش می یابد و ثروت بیشتری جمع می کند. ثروت انباشته شده در نهایت صرف ساخت کشتی های قدرتمند با سبک های مختلف حرکت می شود و در نتیجه ناوگان کشتی های بازیکنان افزایش می یابد.

بازیکنان می توانند به روش های مختلف پیشرفت کنند. به عنوان مثال، قراردادهای جدید را بپذیرید و با شخصیت های غیرقابل بازی یا NPC برای ماموریت بعدی چانه بزنید. برخی از این ماموریت ها به صورت گروهی خواهد بود و در نهایت پول بین سه بازیکن تقسیم می شود. همچنین می توانید با پرسه زدن و جست و جو در دریا آیتم های مناسب را پیدا کنید و در نتیجه در بازی پیشرفت کنید. یوبی سافت رویدادهای متعددی نیز دارد که مشارکت بازیکن در آنها پاداش خوبی دارد.

جزئیات بازی Skull & Bones فاش شد

گیم پلی جدید Skull & Bones منتشر شد [E3 2018]

در ماه فوریه، Ubisoft راه اندازی Scal & Bones را در پایان سال مالی 2023 اعلام کرد. سال مالی در 31 مارس 2023 به پایان می رسد، بنابراین زمان زیادی تا راه اندازی باقی نمانده است. طبق گزارشات، روند گیم پلی Skull & Bones از حالت تک نفره به حالت آنلاین و چند نفره تغییر کرده است و امکان تجربه بازی به صورت آفلاین وجود نخواهد داشت. در آخرین جلسه مالی، مدیر مالی یوبی سافت گزارشی از وضعیت صنعت بازی منتشر کرد.

مدیر ارشد مالی یوبی سافت در آن زمان گفت که آدرس IP جدید آنها بر حالت چند نفره متمرکز است و استراتژی آنها اضافه کردن بازی های چند نفره به عناوین رایگان و گسترده با فانتزی جذاب است. تمرکز روی حالت چند نفره، تکمیل Skull & Bones را به تاخیر انداخت. مراحل تست Scandal & Bones به زودی آغاز می شود و علاقه مندان می توانند در سایت بازی ثبت نام کنند. طبق رده بندی سنی، Skull & Bones به زودی منتشر خواهد شد.

منبع: VGC