منو سایت

جزئیات بازی Death Stranding 2 با اسم رمز “Ocean” فاش شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی Death Stranding 2 با اسم رمز "Ocean" فاش شد.

کوجیما در حال حاضر پروژه های جدید خود را به صورت مخفیانه دنبال می کند و بازی جدیدی را اعلام نکرده است. این چرخه شایعات و افشاگری ها را متوقف نکرد. گزارش جدید حاکی از آن است که ساخت بازی Death Stranding 2 آغاز شده است و این بازی با رمز «Ocean» تولید خواهد شد.

وب سایت Insider Gaming که توسط تام هندرسون تأسیس شده است، جزئیات جدیدی از بازی جدید کوجیما فاش کرده است. شایعه جدید بر اساس نشت Dusk Golem از وب سایت مصرف کننده محبوب ResetEra است. او یکی از مشهورترین اینسایدرها و منابع نزدیک به استودیوهای بازی است و در چند ماه و سال گذشته اطلاعات دقیقی را فاش کرده است. در پست آخر آمده است بازی Death Stranding پرداخت شده.

Dusk Golem درباره پروژه جدید کوجیما نوشت: «Death Stranding 2 با نام رمز Ocean در حال توسعه است. البته کوجیما در این زمینه قرارداد بلندمدتی با سونی دارد و آنها در حال بررسی این موضوع هستند که آیا سونی و کوجیما پروداکشنز قرارداد خود را پس از انتشار بازی دوم تمدید کنند یا خیر. او همچنین اضافه کرد که سونی با هیدئو کوجیما قراردادی برای ساخت چندین بازی امضا کرده است، اما این قرارداد هرگز مورد مذاکره مجدد قرار نگرفت و همه چیز ادامه یافت.

بازی Death Stranding 2

Death Stranding 2 به طور انحصاری برای پلی استیشن

کوجیما سال گذشته یک بازی فوق العاده ایکس باکس را ارائه کرد. این موضوع باعث شده تا بسیاری بگویند که دنباله Death Stranding منحصر به پلتفرم مایکروسافت خواهد بود. Dusk Golem به این گمانه زنی ها پاسخ داد و همچنین به اخبار اخیر که قرار است بازی جدید انحصاری پلتفرم گوگل استیدیا باشد، واکنش نشان داد. وی در این رابطه گفت: معامله ایکس باکس هرگز به Death Stranding 2 متصل نشد و این شایعه اشتباه است.

او می گوید که کوجیما پروداکشنز قرارداد چند بازی با سونی دارد که پس از انتشار دنباله Death Stranding منقضی می شود. طرفین در حال بررسی این موضوع هستند که آیا رابطه نزدیک آنها پس از این مسابقه ادامه خواهد داشت یا خیر. به نظر می رسد سونی و کوجیما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده اند. با این حساب بازی Death Stranding 2 نیز در انحصار کنسول پلی استیشن 5 خواهد بود و شایعات قبلی در مورد این بازی کاملا درست بود.

در حال حاضر نمی توانیم خیلی به آخرین شایعات تکیه کنیم. کوجیما یک پروژه مخفی را در نمایشگاه بازی توکیو فاش کرد، اما هیچ اطلاعاتی در مورد آن منتشر نشد. گفته می شود این پروژه یک بازی ترسناک است که روندی مشابه سایلنت هیل خواهد داشت.

منبع: GameSpot