منو سایت

جزئیات بازی Bioshock 4 امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی Bioshock 4 امسال منتشر خواهد شد

BioShock 4 و Skate 4 برخی از مورد انتظارترین آثار در سال های اخیر هستند و بسیاری از بازیکنان مشتاقانه منتظر ارائه رسمی آنها هستند. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، علاقه مندان می توانند از جزئیات بازی های Bioshock 4 و Skate 4 امسال مطلع شوند.

سری Bioshock همیشه به عنوان یکی از بهترین سریال های تاریخ بازی های ویدیویی اول شخص شناخته می شود. این سری رقابت تنگاتنگی با Doom و Quake برای جذب بازیکنان دارد و میلیون ها بازیکن در سراسر جهان از این تجربه لذت می برند. مجموعه BioShock با ترکیب داستان سرایی گیرا و گیم پلی نفس گیر، به تجربه ای عمیق و خیره کننده تبدیل شده است که بار دیگر ثابت می کند که بازی های ویدیویی یک هنر هستند.

پس از انتشار سه گانه اصلی از مجموعه Bioshock و گذراندن فراز و نشیب های مختلف، طرفداران این مجموعه برای ارائه اثر بعدی که اعلام شده بود در سال 2019 انجام می شود لحظه شماری می کنند.اکنون خبری منتشر شده که امیدوار کننده است. به بازیکنان این گروه Oops Leaks، یکی از قابل اعتمادترین و شناخته شده ترین افشاگران در صنعت بازی های ویدیویی، در توییت جدید خود به بازی هایی اشاره کرده است که احتمالا امسال به طور مفصل معرفی و عرضه خواهند شد. وی بازی های مذکور را از نظر احتمال معرفی در سال جاری در سه دسته محتمل ترین و تقریباً قطعی ترین دسته بندی کرد. لیست بازی های ذکر شده در توییت Oops Leaks به شرح زیر است:

 1. بازی Awoved (به احتمال زیاد)
 2. بازی Bioshock (تقریباً مطمئن)
 3. بازی قاچاق (ناامن)
 4. بازی جدید Guerrilla Studio (به احتمال زیاد)
 5. بازی جدید Hideo Kojima (تقریباً قطعی)
 6. آخرین ما آنلاین (تقریباً مطمئنا)
 7. بازسازی The Last of Us (تقریباً قطعی)
 8. بازی مترو 4 (به احتمال زیاد)
 9. بازی Mortal Kombat 12 (تقریباً مطمئنا)
 10. بازی PAYDAY 3 (نامشخص)
 11. بازی PRAGMATA (تقریباً مطمئنا)
 12. بازی Project 007 (به احتمال زیاد)
 13. بازی تبلیغاتی پروژه (نامشخص)
 14. بازسازی Resident Evil 4 (نامشخص)
 15. اسکیت 4 (تقریباً مطمئن)

بازی اسکیت 4 اسکیت 49 و 12 سال از انتشار جدیدترین بازی های Bioshock و Skate می گذرد.

در حالی که طرفداران بسیاری در لیست Oops Leaks هیجان زده شده اند، Bioshock 4 و Skate 4 بدون شک دو اثر مورد انتظار امسال هستند. اگرچه در گذشته گزارش های مختلفی از بازی Skate 4 منتشر شده بود، اما تاکنون جزئیاتی از BioShock 4 در رسانه ها منتشر نشده است.

اگرچه Oops Leaks از عرضه هر دو بازی Skate 4 و Bioshock 4 در سال جاری خبر داده است، اما مشخص نیست که آیا این بازی‌ها امسال عرضه خواهند شد یا خیر. انتظار می رود Skate 4 در سال 2024 منتشر شود. از آنجایی که ما هیچ اطلاعاتی در مورد BioShock 4 نداریم، نمی توانیم تاریخ انتشار آن را تخمین بزنیم.

نظر شما در مورد امکان ارائه و انتشار جزئیات بایوشاک 4 تا پایان سال چیست؟ آیا شما مشتاقانه منتظر آن هستید؟ آیا فکر می کنید اسکیت 4 و بایو شاک 4 مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers