منو سایت

جزئیاتی از حالت های گرافیکی God of War Ragnarok اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیاتی از حالت های گرافیکی God of War Ragnarok اعلام شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو سانتا مونیکا، سازنده سری God of War، با انتشار توییتی جزئیات حالت های گرافیکی بازی God of War Ragnarok را اعلام کرد.

God of War Ragnarok به زودی منتشر خواهد شد و بازیکنان در نهایت می توانند شاهد اتفاقات پایان جهان باشند. استودیوی سانتا مونیکا سعی کرده در این کار از حداکثر قدرت سخت افزاری کنسول پلی استیشن 5 استفاده کند و با ارائه حالت های گرافیکی متنوع شرایط ایده آلی را برای تمامی بازیکنان با هر سلیقه و ترجیحی فراهم کند. حال این استودیو با انتشار توییتی به جزئیات حالت های گرافیکی نسخه پلی استیشن 5 بازی God of War Ragnarok و نحوه اجرای آن بر روی کنسول پلی استیشن 4 پرداخته است.

بر همین اساس، بازی God of War Ragnarok در کنسول PS5 دارای دو حالت اصلی Favor Performance و Favor Quality است. در شرایط عادی، حالت Favor Performance باعث می شود بازی جدید God of War با رزولوشن 1440p تا 2160p و 60fps اجرا شود. اگر در حین استفاده از این حالت قابلیت HFR را فعال کنید، بازی God of War Ragnarok به رزولوشن 1440p محدود می شود و نرخ فریم آن از 60 فریم بر ثانیه فراتر می رود. اگر مانیتور شما از VRR پشتیبانی می کند و دارای پورت HDMI 2.1 است، می توانید از بازی God of War Ragnarok با نرخ فریم بالاتر لذت ببرید.

حالت های گرافیکی بازی God of War Ragnarok

نظرات God of War Ragnarok تا چند ساعت دیگر منتشر خواهد شد

آن دسته از کاربران کنسول پلی استیشن 5 که به جلوه های بصری اهمیت بیشتری می دهند، می توانند از حالت Favor Quality استفاده کنند. در این حالت بازی God of War Ragnarok با وضوح 2160p اجرا می شود اما نرخ فریم به 30 فریم بر ثانیه کاهش می یابد. با فعال کردن عملکرد HFR، رزولوشن از 1800p تا 2160p متغیر است و نرخ فریم به 40 فریم در ثانیه افزایش می‌یابد. اگر مانیتور شما از VRR پشتیبانی کند، نرخ فریم بالاتر از 40 فریم بر ثانیه خواهد بود.

استودیو سانتا مونیکا در رابطه با نسخه نسل هشتم God of War Ragnarok اعلام کرد که این اثر بر روی پلی استیشن 4 استاندارد با رزولوشن 1080p و 30 فریم اجرا خواهد شد. این در حالی است که کنسول پلی استیشن 4 پرو دارای دو حالت گرافیکی متفاوت است. با انتخاب حالت Favor Performance، دارندگان کنسول مذکور می توانند از بازی God of War Ragnarok با رزولوشن 1080p تا 1656p و نرخ فریم بالای 30 لذت ببرند. از طرف دیگر، حالت Favor Quality رزولوشن را بین 1440p و 1656p تنظیم می کند و نرخ فریم را روی 30fps قفل می کند.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نقد و بررسی رسانه های مختلف این اثر تا ساعتی دیگر منتشر می شود. نظر شما در مورد حالت های گرافیکی God of War Ragnarok چیست؟ به نظر شما عملکرد بازی جدید در سری God of War چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt