منو سایت

جریمه آتش دوستانه برای Rainbow Six Siege در حال افزایش است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جریمه آتش دوستانه برای Rainbow Six Siege در حال افزایش است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سازندگان Rainbow Six Siege تصمیم گرفته اند در آپدیت بعدی جریمه Friendly Fire Rainbow Six Siege را افزایش داده و بازیکنانی را که هم تیمی های خود را هدف قرار می دهند شدیدتر از قبل مجازات کنند.

یکی از نکات مثبت Rainbow Six Siege حمایت همیشگی سازندگان این اثر و ایجاد تغییرات ریز و درشت در آن است. به این ترتیب محتوای جدید همیشه در دسترس است و مشکلات مختلف حل می شود. در همین راستا یوبی سافت اعلام کرد که در آپدیت بعدی Rainbow Sage Sage یعنی Operation Vector Glare قسمت Friendly Fire دستخوش تغییرات مختلفی خواهد شد.

Friendly Fire Mechanic از سال 2019 بخشی از بازی Rainbow Six Siege شد. اما هدف این مکانیک همیشه با نتیجه او مطابقت نداشت. یوبی سافت این مکانیک را برای متوقف کردن بازیکنانی که فقط می خواهند مسابقات را مختل کنند معرفی کرد. این افراد مدام به سمت هم تیمی های خود شلیک می کنند و می توانند تجربه بازیکنانی که به دنبال یک نبرد معمولی هستند را کاملا از بین ببرند.

سازندگان Rainbow Six Siege مدت‌هاست که گفته‌اند که توانایی آسیب رساندن تصادفی به هم تیمی‌ها برای حفظ واقع‌گرایی بازی ضروری است. اما بازیکنانی که علاقه زیادی به تجربه این اثر ندارند، همیشه سعی می کنند به هم تیمی های خود صدمه بزنند. از آنجایی که برای کشتن بازیکنان فقط باید یک گلوله شلیک کنید، چنین بازیکنانی می توانند به سرعت چندین نفر را از بازی حذف کنند. در این مورد، Reverse Friendly Fire مکانیک می تواند مفید باشد.

آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege از عملکرد مکانیک Reverse Friendly Fire پشتیبانی می کند، بنابراین آسیب وارده به همه هم تیمی ها به متخلف بازگردانده می شود. اما از این به بعد بازیکنانی که بارها این کار را انجام می دهند همچنان در نبردهای بعدی تحت تاثیر این مکانیک قرار می گیرند. در شرایط فعلی اثر مکانیک Reverse Friendly Fire به یک نبرد محدود می شود و پس از پایان هر نبرد اثر آن از بین می رود. این باعث شد که بازیکنان اشتباه به هم تیمی های خود شلیک کنند.

آتش دوستانه Rainbow Six Siege Rainbow Six Siege

فصل جدید Rainbow Six Siege یک شخصیت جدید اضافه می کند

الکس کارپازیس، کارگردان Rainbow Six Siege، نسخه به روز شده Reverse Friendly Fire را «پیشگیرانه» خواند. به گفته وی تاثیر این مکانیک تا 20 نبرد آینده ادامه خواهد داشت. اگر متخلف چندین نبرد را بدون آسیب رساندن به هم تیمی های خود به پایان برساند، اثر مکانیک آتش دوستانه معکوس به طور خودکار ناپدید می شود.

کدها و افرادی که بقای دیگر بازیکنان را سخت می کنند، مدت هاست که برای طرفداران Rainbow Six مشکل ساز شده است. با این حال، یوبی سافت تمایلی به اقدام علیه این افراد ندارد و جریمه های زیادی برای جلوگیری از کارکرد آنها اعمال نکرده است.

با اضافه شدن حالت های جدید از جمله Team Deathmatch، سازندگان Rainbow Six Siege گام های جدیدی برای بهبود افکت های خود و حذف افرادی که تجربه دیگران را خراب می کنند، برداشته اند. نسخه جدیدتر Reverse Friendly Fire می تواند بازیکنانی را هدف قرار دهد که به طور ناخواسته به هم تیمی های خود شلیک می کنند و برای افرادی که دائماً هم تیمی های خود را مجروح می کنند مجازات خاصی در نظر نمی گیرد.

Rainbow Six Siege در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس در دسترس است.

نظر شما در مورد پنالتی آتش دوستانه Rainbow Six Siege چیست؟ آیا فکر می کنید مکانیزم Reverse Friendly Fire مانع از کار بازیکنان اشتباه می شود؟ آیا بازیکنان Rinbo Six Sage با آپدیت این مکانیک افزایش خواهند یافت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant