منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جان سینا عکسی از فورتنایت در اینستاگرام منتشر می کند که به گمانه زنی ها در مورد پوست صلح جو دامن می زند.

جان سینا عکسی از فورتنایت در اینستاگرام منتشر می کند که به گمانه زنی ها در مورد پوست صلح جو دامن می زند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جان سینا عکسی از فورتنایت در اینستاگرام منتشر می کند که به گمانه زنی ها در مورد پوست صلح جو دامن می زند.جان سینا عکسی از فورتنایت در اینستاگرام منتشر می کند که به گمانه زنی ها در مورد پوست صلح جو دامن می زند.

تنها یک پست اینستاگرامی توسط یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیگران هالیوود – اگر همیشه قابل مشاهده نباشد – به این گمانه‌زنی دامن زد که شباهت او به زودی در Fortnite ظاهر شود.

جان سینا، قهرمان سابق دبلیو دبلیو ای و صلح‌ساز کنونی کامیکس دی‌سی، عکسی از جزیره فورتنایت را منتشر کرده است که از فضا مشاهده می‌شود، که توسط The Loop احاطه شده است، که تمام شخصیت‌های اصلی را به دام می‌اندازد. بازیکنان اولین بار این را در دسامبر دیدند، زمانی که فصل 3 فصل 1 شروع شد.

سینا به‌طور تصادفی در اینستاگرام شخصی‌اش پست می‌گذارد – تمایل او به اضافه کردن کلمات “Stone Cold” به چیزهای مختلف یک مثال است – اما زمان بندی این پست چیزی است که آن را بسیار جالب می‌کند: پایان فصل HBO Max Peacemaker – DC. نمایش کمیک، که در آن سینا نقش ستاره اصلی را بازی می کند – انتظار می رود اواخر این هفته به نمایش درآید. ظاهر ضدقهرمان Fortnite که امشب در فروشگاه آیتم منتشر شده است، در جشن آخرین قسمت معنا پیدا خواهد کرد. ما فقط امیدواریم که این واقعاً یک پوست صلح‌جو باشد، نه خود جان سینا، در غیر این صورت دیدن یک دسته توپ در هوا در طول مسابقه بسیار عجیب خواهد بود.

پوسته جدید Peacemaker تنها افزودنی بزرگ امروز به Fortnite نخواهد بود، زیرا Epic Games همکاری جدیدی را با NBA به افتخار بازی All-Star در آخر هفته اعلام کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.