منو سایت

ثبت نام Diablo Immortal در iOS آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ثبت نام Diablo Immortal در iOS آغاز شده است

Diablo Immortal به زودی به صورت رایگان بر روی دستگاه های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، بلیزارد ثبت نام Diablo Immortal را در iOS آغاز کرده است. اگر تعداد افراد ثبت نام شده به حد مشخصی برسد، بلیزارد محتوای رایگان متفاوتی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

سریال دیابلو یکی از معروف ترین آثار در ژانر سبک نقش آفرینی است که از سال 1997 با انتشار دیابلو آغاز شد. بلیزارد در سال های اخیر چندین بازی از این سری را بر روی پلتفرم های مختلف منتشر کرده است. Diablo Immortal جدیدترین بازی از سری Diablo است که امسال برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. بلیزارد قبلاً امکان ثبت نام در Diablo Immortal را برای دارندگان دستگاه های مبتنی بر iOS فراهم کرده است. مراحل ثبت نام کاربران اندروید از مدتی پیش آغاز شد. برای ثبت نام در Diablo Immortal می توانید از طریق لینک ثبت نام iOS و ثبت نام اندروید اقدام کنید.

بلیزارد در توییتر اعلام کرد که تمامی بازیکنانی که در Diablo Immortal ثبت نام می کنند، پس از انتشار اثر به آیتم های انحصاری دسترسی خواهند داشت. اگر تعداد ثبت نام کنندگان در سراسر جهان به 30 میلیون نفر برسد، مجموعه آیتم های هوردریم به صورت رایگان در اختیار تمامی بازیکنان قرار می گیرد. در توضیحات آمده است که برای دریافت آیتم های رایگان باید بازی را شروع کرده و قسمت آموزش را پشت سر بگذارید.

به گفته بلیزارد، Diablo Immortal امسال عرضه خواهد شد. کارگردان این اثر، White Chen، اخیرا در مورد اثرات بازخورد بازیکنانی که نسخه بتا محدودی را برای بهبود و تغییر بازی Diablo Immortal تجربه کرده اند، صحبت کرده است. لیست تغییرات شامل بخش‌های مختلفی از مکانیک اجتماعی و خریدهای درون بازی گرفته تا سیستم توسعه شخصیت و پشتیبانی از کنترلر است.

Diablo Immortal Diablo Immortal

Diablo Immortal تنها یکی از بازی های موبایل بلیزارد است

Diablo Immortal احتمالاً در زمان عرضه شامل کلاس جدیدی به نام Blood Knight خواهد بود که قبلاً در سری Diablo ظاهر نشده بود. در کنار Diablo Immortal، انتظار می رود که بازی موبایل Warcraft در سال جاری منتشر شود. تاریخ دقیق انتشار Diablo IV از زمان به تعویق افتادن آن اعلام نشده است. انتظار می رود دیابلو 4 سال آینده در دسترس قرار گیرد.

اکتیویژن بلیزارد اعلام کرد که بازی های مختلف موبایل بر اساس تمامی مجموعه های این شرکت ساخته خواهد شد. دلیل این اقدام شرکت مذکور مشخص است. بازی های موبایلی محبوبیت بیشتری نسبت به کنسول های خانگی و بازی های رایانه ای دارند و بسیار سودآور هستند.

نظر شما در مورد ثبت نام Diablo Immortal در iOS چیست؟ آیا برای آن اقدام خواهید کرد؟ آیا فکر می کنید ساخت یک بازی موبایل با اقتباس از مجموعه های محبوب و کسب درآمد از آنها تصمیم درستی است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot