منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توییت هیدئو کوجیما از ساخت بازی جدیدی برای پلی استیشن 5 خبر می دهد

توییت هیدئو کوجیما از ساخت بازی جدیدی برای پلی استیشن 5 خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توییت هیدئو کوجیما از ساخت بازی جدیدی برای پلی استیشن 5 خبر می دهد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در حالی که شایعه شده بود سازنده سری متال گیر و کارگردان بازی Death Stranding با مایکروسافت همکاری می کند، توییت های هیدئو کوجیما، موسس کوجیما پروداکشنز، حاکی از آن است که ممکن است این بازی جدید باشد. بازی برای پلی استیشن 5 منتشر شود.

هیدئو کوجیما یکی از مشهورترین گیمرهای تاریخ است. او با ساخت سری متال گیر، سبک بازی های ویدئویی سینمایی مبتنی بر مخفی کاری و مبتنی بر سینما را متحول کرد. چند سال پیش، پس از انتشار Metal Gear Solid V، هیدئو کوجیما کونامی را ترک کرد و کوجیما پروداکشنز را تأسیس کرد. اولین محصول این استودیو، Death Stranding، در سال 2019 منتشر شد.

هیدئو کوجیما اخیرا ویدیویی را در توییتر منتشر کرده است که مکان جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز را نشان می دهد. نکته مهم در این تصویر در دسترس بودن کیت توسعه دهنده پلی استیشن 5 است که امکان استفاده از آن برای ساخت نسخه PS5 بازی Death Stranding وجود دارد. اما از آنجایی که کیت به صفحه نمایش ها متصل است، می توان فهمید که برای ایجاد یک افکت جدید برای کنسول پلی استیشن 5 استفاده می شود.

مدتی پیش شایعاتی در رسانه های مختلف منتشر شد مبنی بر اینکه استودیو کوجیما پروداکشنز در حال ساخت بازی ایکس باکس با همکاری مایکروسافت است. در ابتدا شایعه شده بود که پروژه Hideo Kojima از فناوری ابری مایکروسافت استفاده خواهد کرد. رسانه های مختلف نیز بر این باورند که آخرین استودیو متعلق به سونی کوجیما پروداکشنز است. هیدئو کوجیما تصویری از لوگوی پلی استیشن منتشر کرد که این شایعات را تقویت کرد. او در توییت دیگری به دلیل سوء تفاهم ناشی از توییت قبلی عذرخواهی کرد و گفت که کوجیما پروداکشن مستقل باقی خواهد ماند.

چندین استودیو در سال گذشته به زیرمجموعه های سونی اضافه شده اند، از جمله Haven، Bluepoint Games، Housemarque، Nixxes Software و Firesprite.

هوجو کوجیما پروداکشن

Death Stranding: Director’s Cut جدیدترین اثر هیدئو کوجیما است

استودیوی تولید کوجیما در سال 2005 به عنوان یکی از شرکت های تابعه کونامی تاسیس شد. هیدئو کوجیما بیش از 30 سال است که در این شرکت بوده و سری متال گیر را معرفی کرده است. پس از جدا شدن از کونامی در سال 2015، کوجیما پروداکشنز به عنوان یک استودیوی مستقل با پشتیبانی از پلی استیشن شروع به کار کرد. در ماه مارس، Hideo Kojima اعلام کرد که Kojima Productions به مکان جدیدی در توکیو نقل مکان کرده است.

نظر شما در مورد توییت هیدئو کوجیما چیست؟ آیا از ساخت بازی جدیدی برای استودیو کوجیما پروداکشنز برای پلی استیشن 5 استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle