منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توییتر ثابت می کند که بهترین راه برای بازی Elden Ring داشتن یک دفتر خاطرات در نزدیکی آن است

توییتر ثابت می کند که بهترین راه برای بازی Elden Ring داشتن یک دفتر خاطرات در نزدیکی آن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توییتر ثابت می کند که بهترین راه برای بازی Elden Ring داشتن یک دفتر خاطرات در نزدیکی آن است

توییتر ثابت می کند که بهترین راه برای بازی Elden Ring داشتن یک دفتر خاطرات در نزدیکی آن است

مانند بسیاری از بازی های نرم افزاری که قبل از آن عرضه شده بودند، Elden Ring نیز چنین است سخت. با این حال، بر خلاف این بازی‌ها، Elden Ring نیز جهان باز و به طرز شگفت‌انگیزی بزرگ است، که پیگیری همه اسرار و جنون‌های آن را سخت‌تر می‌کند. اگرچه Elden Ring می تواند تعداد زیادی آیکون را به بازیکنان ارائه دهد تا روی نقشه آنها و برخی از آنها پراکنده شوند زیاد سایت های مفید ممکن است سعی در ایجاد برخی از آنها داشته باشند زیاد راهنماهای مفیدی که شما را در سخت ترین لحظات بازی راهنمایی می کنند، می توانم بگویم که بهترین همراهی که به شما در سفر از “خالی” به پیروزمند کمک می کند در واقع چیزی کمی شخصی تر است: یک دفترچه خاطرات.

بیش از هر شکل دیگری از ثبت سوابق، نگه داشتن خاطرات به ما این امکان را می دهد که آنها را کاملاً نگه داریم مال ما تجربه – که هنگام کاوش در دنیایی که به طور منحصر به فرد زنده و غیرخطی است که تقریباً سفارشی به نظر می رسد، از اهمیت زیادی برخوردار است. ژورنال نویسی به ما فضایی را می دهد تا نه تنها ردیابی کنیم که برخی از NPC ها کجا هستند، چه وظایفی را باید انجام دهیم و این رئیس کجاست که ما را کتک خورده و زخمی رها کرده است، بلکه همچنین به مشاهدات شخصی خود توجه کنیم – مشاهداتی که ممکن است بسیار دوست داشته باشید. مزیت . علاوه بر این، یادداشت‌های روزانه، داستان منحصربه‌فرد خود را از نحوه گذراندن زمان و مهم‌تر از آن، به ما می‌دهد که احساس کنیم سال‌ها بعد می‌توانیم به یاد بیاوریم. این داده‌های منحصربه‌فرد و کاملاً ذهنی است، چه این «داده» فهرستی از زمان‌هایی باشد که شما در نبرد با مارگارت جان داده‌اید، یا یک اظهارنظر سریع در مورد نحوه عملکرد Erdtree Burial Watchdog. کاملا گربه

یکی دیگر از دلایل اختیاری اما قانع کننده برای داشتن دفترچه خاطرات؟ البته برای به اشتراک گذاشتن آن با مردم در اینترنت. اگرچه هیچ کس هرگز سفر شما را در مدیترانه به طور کامل تکرار نخواهد کرد، تقریباً هر بازیکن دیگری که با آن صحبت می کنید می تواند با تجربه شما ارتباط برقرار کند. تنها کاری که لازم است این است که به سرعت در توییتر یا ردیت پیمایش کنید تا هزاران نفر را بیابید که برای شکست دادن یک جانور خاص تلاش کرده اند یا یک Blaidd بسیار گیج کننده را پنهان کرده اند. از زمان نرم‌افزار، بازی‌ها همیشه مانند یک تجربه مشترک احساس می‌شوند – با تکیه بر همکاری و ارتباطات برای کشف اسرار و غلبه بر غیرقابل‌غلبه‌ها. سپس ایده به اشتراک گذاشتن ایده ها و تجربیات خود در خشن ترین شکل به نظر می رسد بهترین راه برای کمک به این تلاش و حتی شاید نشان دادن تمایل شما به نوشتن و تصویرسازی باشد.

در زیر چند نمونه از افرادی که در حین بازی از آخرین ماجراجویی From Software یک دفتر خاطرات نگه می‌دارند، وجود دارد که هر یک فوق‌العاده چشمگیر هستند:

با این حال، اگر شما دقیقاً از نوع طراحی نیستید، لطفاً اجازه ندهید مثال های بالا شما را بترسانند! اول از همه، دفترچه خاطرات باید خانه ای برای افکار شما باشد، صرف نظر از اینکه آنها چقدر منظم ارائه می شوند. فرقی نمی‌کند که ایده‌های خود را از طریق خط‌نویسی زیبا، متن پیچیده، تصاویر بی‌عیب و نقص یا دست‌خط کوتاه و خط‌دار به بهترین شکل منتقل می‌کنید – مشاهدات شما ارزشمند و احتمالاً مفید هستند. در اینجا نمونه‌های بیشتری از افرادی وجود دارد که از یادداشت‌های روزانه برای شرح ماجراهای خود استفاده می‌کنند، ماموریت‌های خود را مستقیم نگه می‌دارند و سعی می‌کنند دنیای وهم‌آور و مسحورکننده Elden Ring را درک کنند.

امیدواریم از قبل کمی الهام گرفته باشید که یک خودکار بردارید و بهترین مکانی را که برای آسیاب کردن رون ها پیدا کرده اید بنویسید یا این چه حرف ترسناکی است که تاجر قبل از دیدن کالاهایش برای شما زمزمه کرد. و هی، اگر هیچ چیز دیگری نباشد، دفتر خاطرات مکانی عالی برای تخلیه ناامیدی شماست: