منو سایت

تولید Stalker 2 پس از وقایع جنگ در اوکراین از سر گرفته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید Stalker 2 پس از وقایع جنگ در اوکراین از سر گرفته شد

GSC Game World Studio پس از توقف فرآیند تولید بازی Stalker 2 و اخراج توسعه دهندگان از اوکراین تولید بازی ها را از سر گرفت. حمله نظامی روسیه به اوکراین و اشغال شهرهای بزرگ روسیه با بسته شدن استودیوی توسعه و متعاقباً توقف تولید Stacker 2 به پایان رسید. گزارشی که در ماه مارس منتشر شد نشان می‌دهد که اعضای استودیو از کیف، اوکراین، پراگ نقل مکان می‌کنند. ، جمهوری چک .

به گزارش پارسی گیم، کانال دیسکورد در استوکر 2 شاهد حرکات جدیدی بوده است. یکی از اعضای استودیو در پاسخ به این سوال که طرفداران چه زمانی تولید استالکر 2 را از سر بگیرند، گفت: بازی ادامه دارد.

Stalker 2 قرار بود در دسامبر امسال به طور انحصاری برای سری Xbox و PC منتشر شود. اما وضعیت اوکراین و جنگ ادامه دار باعث شد توسعه بازی برای مدت نامحدود متوقف شود. استودیو GSC Game World در ماه مارس ویدیوی جدیدی را در یوتیوب منتشر کرد و توسعه بازی را در شرایط فعلی غیرممکن خواند و نوشت که از سرزمین خود دفاع خواهند کرد. این استودیو در بیانیه ای نوشت که این جنگ می تواند موجودیت کشورشان را تهدید کند و نمی توان برای آزادی بهایی تعیین کرد.

تولید بازی Stalker 2

زمان انتشار Stalker 2

این ویدئو با تصاویری از انفجارها در مناطق مختلف اوکراین همراه بود و استودیو اعلام کرد که پاسخی به سوالات طرفداران در مورد سلامتی و رفاه آنها است. به نظر می رسد سازندگان اوکراین را ترک کرده اند و اقدامات لازم برای از سرگیری تولید Stalker 2 انجام شده است.این اعلام نشان می دهد که استودیو مصمم به اتمام بازی است و باید ببینیم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد.

ایکس‌باکس در ماه‌های اخیر با چندین تاخیر بزرگ بازی دست و پنجه نرم کرده است. تاخیر در بازی های Srafield و Redfall برنامه های این شرکت برای فصل تعطیلات را مختل کرد. Stalker 2 نیز قرار بود امسال عرضه شود، اما تاریخ انتشار آن مشخص نیست. در حال حاضر مایکروسافت هیچ برنامه ای برای پر کردن شکاف بازی های فوق الذکر ندارد و آماده است تا بازی های جدید خود را در رویداد E3 مشترک با Bethesda ارائه کند.

تولید Stalker 2 پس از وقایع جنگ در اوکراین از سر گرفته شد

تریلر بازی Stalker 2 منتشر شد [E3 2021]

Stalker 2 یکی از مهم ترین عناوین سال 2022 است که طرفداران مدت ها منتظر آن بودند. هنگامی که فرآیند ضبط حرکت کامل می شود، استودیو بازی را جلا داده و برش می دهد. احتمالا اوایل سال آینده عرضه خواهد شد. دولت روسیه وب سایت Stalker 2 را فیلتر می کند.

منبع: VGC