منو سایت

تولید MMO مارول شش ماه پس از عرضه متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید MMO مارول شش ماه پس از عرضه متوقف شد

بازی Marvel MMO که باید توسط ناشر DC Universe Online ارائه می شد. شش ماه پس از معرفی لغو شد. هدف این بازی گنجاندن تمام شخصیت های مارول در یک بازی گسترده است. اما سازندگان تصمیم گرفته اند که روند ساخت بازی را کنار بگذارند و برای همیشه از ساخت این محصول دست بکشند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از EG7، ساخت بازی Marvel MMO که توسط استودیو Daybreak Games ساخته شده است. لغو شده است. دلیل لغو بازی “ریسک بالای بازی” و “سرمایه گذاری هنگفت” بود و استودیو به این نتیجه رسید که ساخت چنین بازی با قیمت بالا ممکن است به سود مورد نظر آنها نرسد و به عنوان یک نتیجه بازی پروژه MVO Marvel. شش ماه پس از شروع به طور رسمی متوقف شد. استودیو در مورد ماندگاری بازی تردیدهای جدی دارد.

EG7 در یک بیانیه مطبوعاتی برنامه های خود را برای بازی جدید اعلام کرد. این شرکت قصد داشت طی سه سال آینده 50 میلیون دلار به پروژه مارول تزریق کند و بودجه بازی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. اگرچه بازی MMO مارول کنسل شده است. اما این بدان معناست که EG7 پروژه دیگری را آغاز نخواهد کرد. این شرکت در حال برنامه ریزی پروژه های کوچکتر است و همچنین در حال سرمایه گذاری در ارباب حلقه های آنلاین و DC Universe Online است.

ساخت بازی MMO مارول را لغو کنید

بازی Marvel MMO انجام نشده است

این شرکت بازی سازی چندین استودیو دارد و پروژه های دیگری نیز در دست ساخت است. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از پروژه های مخفی این استودیو در دسترس نیست و این احتمال وجود دارد که بازی مارول در مقیاس کوچکتری ساخته شود. طبق آخرین اخبار بازی، Marvel MMO هرگز طلوع خورشید را نخواهد دید و این پروژه برای همیشه لغو می شود. بازی جدید مارول برای اولین بار در نوامبر گذشته معرفی شد و افراد مشهوری مانند جک امرت به عنوان توسعه دهنده معرفی شدند. او قبلا بازی های Star Trek Online و DC Universe Online را برای این شرکت ساخته بود.

امرات به عنوان مدیر جدید استودیو NetEase در ایالات متحده انتخاب شد. این شرکت چینی ابتدا پا به آمریکا گذاشت و به دنبال تولید بازی های رایانه ای و کنسول های بازی است. این نشان می دهد که با Marvel MMO خوب پیش نمی رود. مارول با توجه به موفقیت بازی آنلاین دی سی به مدلی مشابه نیاز داشت و اکنون می دانیم که این بازی تولید نخواهد شد. ممکن است استودیو دیگری حق ساخت آن را به عهده بگیرد.

منبع: GamesRadar