منو سایت

تولید GTA 6 به پایان رسیده و رول سرورهای ویژه ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید GTA 6 به پایان رسیده و رول سرورهای ویژه ساخته شده است

استریمر شبکه محبوب xQc Twitch اخیراً این را گفته است بازی GTA 6 اطلاعات جدیدی از روند تولید جدیدترین بازی Rockstar فاش شد. او در استریم اخیر خود اشاره کرد که از NDA و قرارداد با Rockstar نمی ترسد و نیاز به ارائه اطلاعات جدید به طرفداران بازی را می بیند. به گفته وی، تولید GTA 6 تمام شد و Rockstar در حال آماده سازی بخش آنلاین و بازی است.

استریم‌های نقش GTA V در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده‌اند و افراد زیادی در توییچ استریم می‌کنند. اتفاقات شگفت انگیزی در سرورهای FiveM Roll Play در GTA در حال رخ دادن است و شایعات اخیر حاکی از آن است که Rockstar سرورهای نقش آفرینی پیشرفته ای را توسعه داده است و ویژگی جدید Roll Play برای کاربران FiveM غیرفعال خواهد شد. xQc گفت که علاقه ای به NDA ندارد. او ابتدا با بینندگان این جریان شوخی کرد و سپس به سراغ اصل مطلب رفت:

من کمی بازی کشف نشده را تجربه کردم و مدتی است که دارم کاری را بازی می کنم که حتی وجود خارجی ندارد و واقعی نیست. من حتی نمی دانم الان در مورد چه چیزی صحبت می کنم. جهنم، NDA و این قراردادها اگر بخواهند می توانند من را تعطیل کنند. من بازی Grand Theft Auto 6 Online را تجربه می کردم و می خواهم بگویم که توسعه بازی تقریباً به پایان رسیده است. تنها دلیلی که بازی برای مدت طولانی معرفی شده است. بازی از طریق FiveM تحویل داده نشد. آنها سرورهای رول آپ ویژه ای را با فناوری ها و مکانیسم های مدرن آماده کرده اند.

تولید GTA 6 GTA 6

بازی رسمی نقش آفرینی در GTA 6

وی افزود که سیستم نقش آفرینی GTA 6 نمونه ای در نوع خود است و بهترین سیستمی است که تا کنون وجود داشته است. بازیکنان می توانند از بانک سرقت کنند، خود را به عنوان افسر پلیس درآورند و حتی به مردم شهر شلیک کنند. xQc گفت Rockstar می‌خواهد سرورهای رول‌پلی تجربه‌ای کاملا واقعی را ارائه دهند، بنابراین از آخرین فناوری موجود استفاده کردند که پخش‌کننده هرگز در هیچ بازی ویدیویی ندیده است.

ادعای اخیر XQc مبنی بر توقف تولید GTA 6 با گزارش های قبلی در تناقض است. شایعاتی مبنی بر مشکلات تولید بازی GTA 6 و همچنین شایعاتی مبنی بر عرضه این بازی در سال 2024 شنیده می شود و در همین حال اطلاعاتی از محتویات GTA VI و جزئیات بازی Grand Theft Auto 6 منتشر شده است. کارت نیز توسط پتنت ثبت شده Tikuto افشا شد.

اظهارات پخش کننده زیاد نقل نشده است و نقش توافق نامه افشا عواقب شدیدی دارد و بعید می سازد که شخصی بتواند به راحتی اطلاعات کلیدی را بشکند و افشا کند. نطر شما چی هست؟ آیا Rockstar GTA 6 سرورهای رول آپ توسعه خواهد داد؟

منبع: TheGamer