منو سایت

تولید فصل سوم سریال Witcher به دلیل شیوع جدید کرونا متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید فصل سوم سریال Witcher به دلیل شیوع جدید کرونا متوقف شد

نتفلیکس به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا و برای محافظت از بازیگران و عوامل تولید، تولید فصل سوم سریال Witcher را رسماً متوقف کرد. فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher از چند ماه پیش آغاز شد و طبق گزارش هالیوود ریپورتر، تست کرونای هنری کویل مثبت شده است. در طول تولید فصل دوم، نتفلیکس فیلمبرداری را به دلیل مثبت بودن تست چند بازیگر و کارکنان تولید متوقف کرد.

به گزارش پارسی گیم، اولین توقف در فیلمبرداری سریال ویچر در سال 2020 و اوج دوران همه گیر رخ داد. تنها چند هفته توقف تولید وجود داشت. اما تیراندازی تا اوت متوقف شد. تعطیلی دوم تنها چند ماه پس از شروع مجدد فیلمبرداری آغاز شد و چهار نفر از کارکنان تولید به کرونا مبتلا شدند. تلاش‌های جهانی برای سرکوب کووید-۱۹ ادامه دارد و با تزریق چندین دوز واکسن، میزان آلودگی به صفر نرسیده است.

گزارش ها حاکی از افزایش تعداد عفونت ها در چند روز گذشته است و سویه های BA.4 و BA.5 ویروس آمیکرون افراد زیادی را تحت تاثیر قرار داده است. تعداد مبتلایان در ایران نیز رو به افزایش است و به نظر می رسد موج جدیدی در راه است. گزارش جدید بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که میزان آلودگی در انگلیس، جایی که سریال ویچر نیز در این کشور فیلم‌برداری می‌شود؛ مرتفع. لازم به ذکر است در هفته منتهی به ۲۴ تیرماه ۵۴۲ نفر بر اثر این ویروس جان خود را از دست دادند.

فصل سوم سریال Witcher

فصل سوم سریال Witcher

نتفلیکس در مورد سلامت هنری کویل اظهار نظری نکرده است. اما او می گوید که تولید فصل سوم سریال Witcher به دلیل کووید متوقف شده است و زمانی که خطری برای جان کارکنان تولید وجود نداشته باشد از سر گرفته می شود. با این حساب فیلمبرداری فصل سوم سریال The Witcher تا پایان آخرین موج و کاهش تعداد مبتلایان ادامه نخواهد داشت. زمان پخش فصل سوم سریال The Witcher در حال حاضر مشخص نیست و ممکن است سال آینده شاهد انتشار فصل جدید آن باشیم.

فصل دوم سریال امتیازات متوسط ​​را دریافت کرد. اما انتشار فصل دوم تعداد بازیکنان The Witcher 3 را افزایش داد.نتفلیکس مدتی پیش داستان فصل سوم The Witcher را فاش کرد و حتی طرح فصل چهارم را نیز آماده کرد. تصویربرداری سریال چند ماهی است که آغاز شده و با توجه به شرایط پیش آمده امکان ادامه آن وجود ندارد. ممکن است چند ماه وقفه ایجاد شود و ساخت سریال با وسواس بیشتری رصد شود و هر روز از بازیگران و عوامل تست گرفته شود.

منبع: PCGAMER