منو سایت

تولید بازی Sonic Frontiers به ​​پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید بازی Sonic Frontiers به ​​پایان رسید

به نظر می رسد که انتظارات برای طرفداران این بازی است مرزهای صوتیآخرین ساخته سگا تقریبا آماده است. تهیه کننده بازی موریو کیشیموتو مرزهای صوتی، طلایی شدن این بازی را تایید کرد و چند هفته مانده به عرضه رسمی آن در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان)، ساخت آن کامل شده و برای تمامی پلتفرم ها آماده عرضه است. بنابراین دلیل خاصی برای به تاخیر انداختن تاریخ انتشار آن وجود ندارد.

به گفته کیشیموتو، تیم توسعه در پنج سال گذشته سخت روی Sonic Frontiers کار کرده است و با تکمیل توسعه Sonic Frontiers، کیشیموتو به سمت پروژه جدیدی پیش می رود. طبق اعلامیه توییتر او، می‌گوید: «ما رسماً MasterUp را برای همه پلتفرم‌ها به پایان رساندیم! با تشکر از بازخورد همه، ما تقریباً قبل از راه اندازی آن را انجام دادیم و بدون حمایت شما امکان پذیر نبود. حالا که به آن فکر می کنم، به نوعی غم انگیز است. پنج سال طولانی از زمانی که ما روی این بازی کار کردیم می گذرد، بنابراین بالاخره به پایان رسید. حالا به اهداف بعدی!»

کیشیموتو تنها کسی نبود که به پایان ساخت بازی Sonic Frontiers اشاره کرد. به جز آن تومویا اوهتانی آهنگساز این بازی خاطرنشان کرد: «بله! در مجموع 150 آهنگ برای پخش مرزهای صوتی این کار تمام شد، 6 ساعت و 37 دقیقه طول کشید و این یکی از بزرگترین مسئولیت هایی بود که تا به حال در این بازی داشته ام.”

پایان ساخت بازی Sonic Frontiers

ماجراجویی با سونیک در جزایر استارفال

در Sonic Frontiers پس از جدا شدن از دوستانش تیلز و امی، سونیک خود را در جزایر استارفال می بیند تا اسرار و بقایای یک تمدن باستانی پر از موجودات عجیب را کشف کند. سپس یک صدای مرموز مانند هوش مصنوعی او را راهنمایی می کند تا Chaos Emeralds را پیدا کند و تایتان ها را در جزیره شکست دهد، که ظاهراً منجر به نجات دوستانش می شود. با این حال، شخصیت جدیدی به نام سیج تلاش های سونیک برای انجام این کار را خنثی می کند.

در همین حال، با انبوهی از دشمنان قدرتمند مبارزه کنید و دنیایی نفس گیر از اکشن، ماجراجویی و رمز و راز را کشف کنید. در حالی که با سرعت بالا در پنج جزیره عظیم Starfall مسابقه می دهید، هیجان آزادی را در یک پلتفرمر کاملاً جدید جهان باز تجربه خواهید کرد. ماجراجویی ها را دنبال کنید و از سیستم ارتقاء قدرت و مهارت جدید برای نبردهای بسیار استراتژیک بهره ببرید و با دشمنان مرموز جدید مبارزه کنید تا آنها را متوقف کنید. به تکامل بازی های Sonic خوش آمدید!

Sonic Frontiers یک گیم پلی اکشن و ماجراجویی جهان باز است که توسط تیم Sonic توسعه یافته و در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی از طریق استیم منتشر خواهد شد.

منبع: Thegamer