منو سایت

تولید بازی GTA 6 وارد مرحله جدیدی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید بازی GTA 6 وارد مرحله جدیدی شد

بازی GTA 6 یکی از موردانتظارترین ساخته های sandbox و دنباله بازی GTA V طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و آگهی استخدام جدید Rockstar وارد مرحله جدیدی از تولید شده است. سازنده به دنبال افراد جدیدی است تا تولید را به سطح جدیدی برساند و به نظر می رسد که این کار هنوز تا انتشار فاصله دارد. جیسون شرایر ادعا می کند که بسیاری از جنبه های بازی هنوز نهایی نشده اند و نمی توان در مورد آنها اظهار نظر کرد.

به گزارش پارسی گیم، مدتی پیش ساخت بازی GTA 6 توسط راک استار گیمز تایید شد و از آن زمان تاکنون شایعات مختلفی منتشر شده است. گزارش شده است که موتور گرافیکی GTA VI بسیار پیشرفته خواهد بود و در عین حال داستان بازی نیز طولانی تر از نسخه های قبلی خواهد بود. پس از انتشار سند جدیدی که جزئیات بازی منتشر شد و سوالاتی مانند وجود سه شخصیت اصلی مطرح شد. این سند توسط شرایر تکذیب شد و او نوشت که خبری از سه شخصیت اصلی بازی GTA 6 نیست، در همین حال، آگهی استخدام جدید جزئیات بیشتری را به ما می دهد.

Rockstar در حال حاضر به دنبال توسعه دهندگان و افراد کلیدی برای موقعیت های مختلف در استودیوهای خود است. این استودیوها شامل Rockstar North است که توسعه دهنده اصلی سری GTA است. جای خالی Rockstar از انیمیشن گرفته تا طراحی صحنه و حتی فیزیک ماشین است که نشان می دهد Rockstar تیم کاملی برای تولید GTA 6 ندارد و در نتیجه اکثر شایعات قبلی اشتباه هستند.

ساخت بازی GTA 6

آگهی استخدام GTA 6

استودیوی Rockstar San Diego نیز به دنبال طراحان بازی برای خلق «رویدادهای جهان باز» است که به نظر می رسد کاملاً با فضای سری GTA همخوانی داشته باشد. استودیو نیویورک همچنین به دنبال افرادی است که بتوانند سرویس اشتراک GTA+ را اصلاح و بهینه کنند. این سرویس اشتراک پول و اقلام ویژه را در اختیار بازیکنان آنلاین قرار می دهد و احتمالاً بخش مهمی از حالت آنلاین GTA 6 است. این خیلی است

وب سایت Hitmarker که فرصت های شغلی در صنعت بازی را بررسی می کند، اعلام کرده است که در 24 ساعت گذشته برای 70 موقعیت شغلی مختلف فرصت های شغلی را منتشر کرده است. در حال حاضر 227 شغل باز برای Rockstar وجود دارد. این خبر نشان می دهد که تولید بازی GTA 6 برخلاف آنچه ما فکر می کنیم کند پیش می رود و احتمالا راک استار از چند ماه پیش وارد فاز جدی تولید شده است. تمرکز بر توسعه GTA جدید، آپدیت Red Dead Online را متوقف کرد و ریمستر GTA IV را لغو کرد. Rockstar سخت در حال کار بر روی شماره جدید Grand Theft Auto است.

لازم به ذکر است که نوامبر امسال مصادف با بیست و پنجمین سالگرد عرضه سری بازی های GTA است و اولین تریلر از بازی GTA V نیز در همان ماه منتشر شد. این احتمال وجود دارد که اطلاعات رسمی GTA 6 در نوامبر سال جاری منتشر شود.

منبع: PCGAMESN