منو سایت

تولید بازی چند نفره Assassin’s Creed آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تولید بازی چند نفره Assassin's Creed آغاز شده است

یوبی سافت رسما از بازی چند نفره قاتلان عقیده فاش شد بازی جدید سری Assassin’s Creed با تمرکز بر حالت چند نفره و گروهی ساخته خواهد شد که در حال حاضر با نام رمز Invictus در حال توسعه است. توسعه دهندگان با تجربه استودیوهای مختلف یوبی سافت، از جمله سازندگان بازی مبتنی بر خدمات For Honor، در حال کار بر روی پروژه جدیدی هستند.

اطلاعات جدید توسط وب سایت Insider Gaming فاش شده است. این وب سایت با بررسی گزارش مالی اخیر یوبی سافت توانست لیستی از تمامی بازی های Assassin’s Creed در دست توسعه را پیدا کند. یکی از این بازی ها با نام رمز Invictus یک بازی مستقل و چند نفره خواهد بود. این بازی بخشی از پروژه Assassin’s Creed Infinity است که در واقع یک هاب و فضای مشترک برای بازی های مختلف این سری خواهد بود. تمامی بازی های جدید از طریق این لانچر راه اندازی می شوند و می توانید همزمان به چند بازی دسترسی داشته باشید.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال کار بر روی بازگرداندن چند نفره به این سری است. صفحه رسمی توییتر بازی از بازگشت عنصر چند نفره خبر داد، اما این اولین بار است که از یک پروژه چند نفره مستقل جدا می شویم. طرفداران سوالات زیادی در مورد بازی Assassin’s Creed چند نفره و اینکه بازی چگونه خواهد بود داشت. اگر یوبی سافت به روند اخیر خود ادامه دهد، احتمال انتشار رایگان بازی جدید وجود دارد. با این حساب افراد زیادی می توانند با دوستان خود دنیای آنلاین Assassin’s Creed را کشف کنند.

بازی چند نفره Assassin's Creed

بازی چند نفره Assassin’s Creed

پنج بازی Assassin’s Creed از جمله Project Invictus در حال توسعه هستند. Red Project یک بازی RPG است که به دوران فئودال ژاپن می پردازد و شبیه به Ghost of Tsushima طراحی شده است. سپس پروژه Hexe را داریم که به وقایع قرن شانزدهم در آلمان و امپراتوری روم می پردازد و اینکه با سوزاندن جادوگران و عصر تاریک بشریت روبرو خواهیم شد. پس از آن، بازی جدیدی به نام Jade ساخته خواهد شد که یک بازی موبایلی مربوط به چین باستان است و پروژه ای متفاوت از آنچه تاکنون دیده ایم خواهد بود.

اولین بازی از این سری که سال آینده عرضه خواهد شد Assassin’s Creed Mirage نام دارد. این بازی کوتاه در رویداد Ubisoft Forward ارائه شد و هنوز تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است. البته امکان پیش خرید بازی برای پلتفرم های مختلف وجود دارد و دارندگان PS4 نیز می توانند از بازی جدید لذت ببرند. سفر به بغداد در کنار محتوای اضافی Alibaba and the Forty Thieves of Baghdad، 2023 در دسترس خواهد بود.

منبع: TheGamer