منو سایت

توضیحی در مورد پکیج Fortnite Monarch Quest Up و چالش های هفته اول

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توضیحی در مورد پکیج Fortnite Monarch Quest Up و چالش های هفته اولتوضیحی در مورد پکیج Fortnite Monarch Quest Up و چالش های هفته اول

Epic Games با معرفی یک قالب بسته محتوای کاملاً جدید در بسته Level Up Quest Up Monarch، همه چیز را در فروشگاه مواد غذایی Fortnite تکان داد. این خط جستجوی جدید نه تنها چرم و سایر لوازم آرایشی را ارائه می‌کند، بلکه تکمیل ماموریت‌های همراه با شخصیت می‌تواند به شما کمک کند تا قبل از پایان فصل 3، فصل 1 در 19 مارس، به سرعت پاس نبرد خود را جبران کنید.

توضیح بسته Quest Up Level Up توسط Fortnite Monarch

بسته Quest Level Up Monarch را می توان مانند سایر لوازم آرایشی در فروشگاه اقلام Fortnite با قیمت 1200 V-Bucks خریداری کرد. با خرید این بسته فوراً قفل پوسته Monarch و تعدادی ماموریت بر اساس زمان خرید شما باز می شود. الان میخری؟ شما هفت ماموریت اول را برای تکمیل هر هفته در چهار هفته آینده خواهید داشت. منتظر هفته آخر فصل هستید؟ 28 ماموریت بلافاصله پس از تبادل V-Bucks باز می شود.

هفت ماموریت جدید از هم اکنون تا پایان فصل هر هفته باز می شوند و تمام 28 ماموریت در پایان فصل در 19 مارس منقضی می شوند. با انجام ماموریت‌ها هر هفته، قفل لوازم آرایشی جدید را بر اساس پوسته اصلی Monarch که در زمان خرید باز شده است، باز می‌کنید. این لوازم آرایشی به شرح زیر است:

 • ماموریت های هفته 1: بال های شکسته دوباره می درخشد
 • ماموریت های هفته دوم: روکش Monarch’s Glow
 • ماموریت های هفته سوم: استایل طلایی برای درخشش پشت Shattered Wings
 • ماموریت های هفته 4: استایل طلایی برای پوست Monarch

این همه ماجرا نیست! هر کوئست انفرادی که از این بسته انجام می‌دهید، به شما یک افزایش فوری سطح در پاس نبرد شما می‌دهد، با حداکثر ۲۸ مرحله که می‌توانید در آن شرکت کنید. اپیک گیمز همچنین تصریح کرد که سطح بندی به این صورت خواهد بود نه نوار تجربه خود را ریست کنید، به این معنی که اگر 100 XP قبل از رسیدن به سطح 99 باقی مانده باشد و یک ماموریت از این بسته را انجام دهید، به 99 ارتقا خواهید یافت و قبل از رسیدن به سطح 100 فقط به 100 XP نیاز دارید.

چالش های هفته اول بسته ماموریت ارتقاء Fortnite Monarch

ارزش چالش های هفته اول بسته Quest Up Level Up به شرح زیر است:

 • یک نشانه صعود در شمال شرقی Logjam Lumberyard جمع آوری کنید
 • یک سطح توکن در شرق گریسی گروو جمع آوری کنید
 • یک نشانه سطح در نهال های آفتابگردان جمع آوری کنید
 • یک نشانه سطح در Sandblast Estates جمع آوری کنید
 • در Rocky Residence یک نشانه افزایش قیمت جمع آوری کنید
 • یک نشانه سطح از بنای تاریخی قدرتمند جمع آوری کنید
 • یک نشانه سطح در Happy Camper جمع آوری کنید

اکنون می توانید این جستجوها را بخوانید و نگران باشید که در آینده تعقیب و گریز وحشیانه غازها وجود دارد، اما نترسید: هر نشانه ای که به دنبال آن هستید هم در نقشه اصلی و هم در نقشه کوچک ظاهر می شود، بنابراین شما نخواهید داشت. وقتی به محل تعیین شده رسیدید به دنبال آن بگردید. نقشه را دنبال کنید، رمز خود را جمع آوری کنید و این سطح اضافی را برای نبرد برنده شوید.

Monarch’s Level Up Quest Pack جدیدترین محصول اضافه شده به فروشگاه مواد غذایی Fortnite است، اما موارد بیشتری در راه است، با کراس اوور بزرگ بعدی که از طریق فیلم جدید Uncharted عرضه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.