منو سایت

توسعه System Shock 3 به تصمیم Tencent بستگی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه System Shock 3 به تصمیم Tencent بستگی دارد

پس از گذشت چندین سال از انتشار نسخه دوم بازی سیستم شوکسرانجام پس از مدت ها استودیو Nightdive صاحب سیستم شاک آی پی توضیحاتی در مورد نسخه سوم این عنوان ارائه کرد و همچنین ساخت دنباله های بعدی این اثر را کاملا به تصمیم Tencent دانست. نسخه سوم این سری از بازی ها در سال های اخیر توسط استودیو Otherside Entertainment مستقر در آستین تگزاس ساخته شده است که اعضای اصلی آن پل نورات و وارن اسپکتور بودند، اما به طور ناگهانی در سال 2020 این روند آغاز شد. ساخت بازی System Shock 3 به حالت تعلیق درآمد و استودیو Otherside اعلام کرد که از این پس Tencent کنترل فرنچایز Shock System را در دست دارد و در مورد ادامه آن تصمیم خواهد گرفت.

به گزارش پارسی گیم، از زمان اعلام این بیانیه، پس از دو سال، خبری از این عنوان نشد و بر اساس اطلاعات موجود در لینکدین، مشخص شد که تقریبا اکثریت افرادی که بازی System Shock را ساخته اند. 3 تصمیم گرفته اند این پروژه را به طور کامل ترک کنند. در مصاحبه ای در Gamescom، استفن کیک، مدیر عامل Nightdive توضیح داد که تمام حقوق اعطا شده به استودیو Otherside برای ساخت این عنوان به Tencent فروخته شده است و اکنون این شرکت تصمیم گرفته است که نسخه سوم نیز وجود داشته باشد. یا نه

ساخت بازی System Shock 3

ساخت بازی System Shock 3

در ادامه این مصاحبه استفن کیک اضافه کرد که اگر نسخه سوم این عنوان هرگز ساخته شود، نمی داند که آیا افراد اصلی شکل دهنده آن یعنی اسپکتور یا نورات در چنین پروژه ای حضور خواهند داشت یا خیر. او همچنین اشاره کرد که اگر روزی تنسنت تصمیم به توسعه نسخه سوم بگیرد، احتمالا نسخه چهارم و پنجم نیز وجود خواهد داشت. وی در این باره گفت: فکر می کنم آنها می توانند قسمت 4 و 5 را انجام دهند، اما ابتدا باید قسمت 3 انجام شود، بنابراین باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

طبق اخبار دریافتی، استودیو Nightdive در حال حاضر در حال توسعه نسخه جدیدی از System Shock است و این روند توسعه از سال 2016 آغاز شده است و در حال حاضر هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار دقیق آن وجود دارد، اما این عنوان در گیمزکام 2022 نمایش مناسبی برای بازی داشت. . نظر شما در این مورد چیست؟ آیا به زودی تاریخ انتشار این عنوان را خواهیم دید؟ در اخبار دیگر، جزئیات گیم پلی نسخه بازسازی شده System Shock در گیمزکام امسال فاش شد.

منبع: Thegamer