منو سایت

توسعه Rise Of The Ronin هفت سال پیش آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه Rise Of The Ronin هفت سال پیش آغاز شد

طبق گزارش‌های اخیر، استودیو Team Ninja حداقل از سال 2015 در حال توسعه Rise Of The Ronin بوده است و هنوز هم قوی است. گفته می شود این بازی که اخیرا در رویداد State of Play رونمایی شد، بلندپروازانه ترین و چالش برانگیزترین پروژه Team Ninja تا به امروز است. چرا که این استودیو قصد دارد با انتشار این بازی گام بلندی در توسعه سری عناوین خود در سال های اخیر بردارد.

همانطور که توسط Team Ninja فاش شد، تیم در هفت سال گذشته روی RPG جهان باز Rise Of The Ronin کار کرده است و بازیکنان را به سفری حماسی به عصر جدیدی از ژاپن می برد. وقایع بازی در اواخر قرن نوزدهم اتفاق می افتد و ژاپن در تاریک ترین دوره تاریخ خود با حاکمان ظالم و بیماری های کشنده دست و پنجه نرم می کند. بنابراین غرب به آرامی در جامعه نفوذ کرد و جنگ داخلی بین گروه های شوگونی توکوگاوا و گروه های ضد شوگون ادامه یافت. بازیکنان نقش یک قهرمان رونین را بر عهده خواهند گرفت، جنگجویی که واقعاً استادی ندارد و قادر است آزادانه تصمیم بگیرد. بازیکنان می توانند با شمشیرهای کاتانا و سایر سلاح های ژاپنی همراه با سلاح های گرم جدیدی که به دلیل نفوذ غرب معرفی شده اند، مبارزه کنند.

ساخت بازی Rise of the Ronin

Ninja Team Chief درباره Rise Of The Ronin صحبت می کند

لازم به ذکر است که در اکتبر 2017 بازی شبح تسوشیما به طور رسمی اعلام شد و سازندگان هنوز در حال توسعه بازی Rise Of The Ronin بودند. همچنین در بلاگ پلی استیشن، فومیهیکو یاسودا مدیر استودیو Team Ninja جزئیات بیشتری در مورد این پروژه جاه طلبانه به اشتراک گذاشت. به گفته وی، «تیم سازنده برای انتشار بازی عجله ای ندارد و روند توسعه به آرامی و آزادانه پیش می رود. در واقع این تیم می خواهد با تلاش و پشتکار خود در این بازی یک عنوان انقلابی در سال های اخیر خلق کند و به نوعی همه چیز را به سطح بالاتری برساند.

اگرچه شرکت Koei Tecmo Rise Of The Ronin با خلق عناوین بسیاری بر اساس گذشته تاریخی، کاملاً با پروژه های دیگر Team Ninja مانند Nioh متفاوت است. این استودیو تبحر خاصی در ساخت بازی های اکشن سامورایی و نینجا دارد و بر روی یک سیستم مبارزه سریع با تاکتیک های مختلف تمرکز دارد. همچنین با توجه به مدت زمانی که برای ساخت بازی صرف شده است، می توان به جرات گفت که این کمپانی امید زیادی به Rise Of The Ronin داشته و این طبیعی به نظر می رسد.

توسعه Rise Of The Ronin هفت سال پیش آغاز شد

تریلر معرفی Rise of the Ronin

این بازی قرار است در سال 2024 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود. پیش از آن، تیم نینجا Wo Long: Fallen Dynasty را در اوایل سال 2023 منتشر خواهد کرد.

منبع: Thegamer