منو سایت

توسعه Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسید

طبق جدیدترین اخبار بازی، یوبی سافت اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده و به اصطلاح انحصاری کنسول نینتندو سوییچ طلایی شده است.

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle یکی از آثار موفق کنسول نینتندو سوییچ است که توانسته نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و بازیکنان دریافت کند. به همین دلیل طرفداران زیادی منتظر انتشار دنباله آن یعنی بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope هستند. با نزدیک شدن به زمان ارائه این اثر در کمتر از یک ماه، شرکت یوبی سافت طلای اثر مذکور را در قالب پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد.

یعنی مراحل ساخت بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده و اثر مذکور آماده ارسال برای سازندگان نسخه فیزیکی است. سازندگان این اثر در استودیوهای یوبی‌سافت میلان و یوبی‌سافت پاریس، از جمله رفع باگ‌ها و مشکلات، در قالب به‌روزرسانی‌های پس از انتشار و رفع مشکلات روز اول ارائه خواهند شد.

ساخت بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope Ubisoft

Rayman به Mario + Rabbids Sparks of Hope اضافه شد

یوبی‌سافت در توییتی تایید کرد که بسیاری از رسانه‌ها نسخه‌های مربوطه خود را دریافت کرده‌اند. به همین دلیل است که پیش‌نمایش‌ها و بررسی‌های اولیه رسانه‌های Mario + Rabbids Sparks of Hope به زودی منتشر می‌شوند.

اثر مذکور در تاریخ 20 اکتبر (28 مهر) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. یوبی سافت در حال حاضر روی محتوای پس از عرضه کار می کند. این محتوا شامل سه بسته الحاقی خواهد بود که در DLC سوم شخصیت Rayman اضافه خواهد شد.

نظر شما در مورد پایان بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope چیست؟ آیا قصد دارید این اثر را روی کنسول خود تجربه کنید؟ آیا فکر می کنید این بازی بتواند موفقیت Mario + Rabbids Kingdom Battle را تکرار کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt