منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهندگان Halo Infinite به دنبال بازخورد در مورد جوایز نهایی هفتگی بازی هستند

توسعه دهندگان Halo Infinite به دنبال بازخورد در مورد جوایز نهایی هفتگی بازی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهندگان Halo Infinite به دنبال بازخورد در مورد جوایز نهایی هفتگی بازی هستند

توسعه دهندگان Halo Infinite به دنبال بازخورد در مورد جوایز نهایی هفتگی بازی هستند

جوایز نهایی هفتگی Halo Infinite موضوع بحث و جدل برای طرفداران بوده است و 343 Industries اکنون به دنبال این است که ببیند این سیستم چگونه باید به جلو حرکت کند.

جوایز نهایی هفتگی از تکمیل چالش چند نفره Halo Infinite هر هفته در یک هفته معین به دست می‌آیند. اغلب این جوایز کمتر مطلوب هستند، مانند نشان‌ها و پس‌زمینه‌ها، اما گاهی اوقات می‌توانند طلسمی برای سلاح‌ها، جلیقه‌ها یا زره باشند.

مدیر ارشد انجمن Halo Infinite در یک توییت جان یونیشک از طرفداران پرسید که آنها فکر می کنند یک موقعیت متوسط ​​خوب در جوایز هفتگی نهایی چیست؟ با توجه به زمان لازم برای تکمیل تمام چالش ها در یک هفته، ناامیدی Ultimate Reward باعث می شود که این چالش ها ارزش تلاش را نداشته باشند. برعکس، وجود یک جایزه بسیار مورد توجه باعث می شود بازیکنان احساس کنند مجبور به بازی برای باز کردن آن می شوند، به طوری که بازیکنانی که زمان کمتری برای بازی دارند احساس می کنند که از دست داده اند.

مدیر انجمن Halo برایان جرارد نیز وارد این ماجرا شد، از طرفداران می پرسد که آیا فکر می کنند جوایز قبلی نیز باید در تاریخ بعدی در فروشگاه Halo Infinite گنجانده شوند و اگر این اتفاق بیفتد چه مدت مناسب است. جرارد ادامه می دهد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای Ultimate Rewards وجود ندارد، اما او فقط کنجکاو بود که بازیکنان چه فکری می کنند.

یک پست در وبلاگ Halo Waypoint اخیراً تعدادی از تغییرات را در پیشرفت و سفارشی‌سازی به عنوان بخشی از Halo Infinite Season 2 نشان داد، از جمله به‌روزرسانی هفته‌نامه Ultimate Rewards. در فصل 2، لوگوها و پس‌زمینه‌ها دیگر به عنوان جوایز نهایی درج نمی‌شوند. در عوض، Ultimate Rewards بر روی سلاح ها و زره ها، گیره ها و پایه ها تمرکز خواهد کرد.

Halo Infinite Season 2، Lone Wolves، از 3 می شروع می شود و شامل نقشه های جدید، حالت ها، تغییرات در تعادل سلاح ها، پاس نبرد جدید و موارد دیگر می شود. تریلر جدیدی از بازی Lone Wolves به طرفداران اولین نگاهی به برخی از نقشه ها و حالت های جدید، از جمله یک بازی رایگان و الهام گرفته از سلطنتی به نام Last Spartan Standing می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.