منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهندگان CoD به تشکیل اولین اتحادیه در ایالات متحده در یک شرکت بزرگ بازی رای دادند

توسعه دهندگان CoD به تشکیل اولین اتحادیه در ایالات متحده در یک شرکت بزرگ بازی رای دادند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهندگان CoD به تشکیل اولین اتحادیه در ایالات متحده در یک شرکت بزرگ بازی رای دادند

توسعه دهندگان CoD به تشکیل اولین اتحادیه در ایالات متحده در یک شرکت بزرگ بازی رای دادند

گروهی از تست‌کنندگان تضمین کیفیت در توسعه‌دهنده Call of Duty Raven Software به ایجاد یکی از اولین اتحادیه‌های بازی‌های ویدیویی در ایالات متحده و اولین اتحادیه در یک استودیوی بزرگ در این کشور رأی دادند.

22 کارمند Raven Software رای دادند و پیشنهاد 19-3 پذیرفته شد. این گروه که با نام Game Workers Alliance شناخته می شود، اکنون می تواند به مذاکره با مدیریت اکتیویژن بلیزارد بر سر قراردادها ادامه دهد. مشخص نیست که این گروه به دنبال چه شرایط خاصی است.

اتحاد کارگران بازی در بیانیه ای به The Verge گفت: “بزرگترین امید ما این است که اتحادیه ما الهام بخش حرکت رو به رشد کارگران در استودیوهای بازی های ویدیویی برای ایجاد بازی های بهتر و ایجاد مشاغل باشد. مکان هایی که ارزش های ما را منعکس می کند و همه ما را قادر می سازد. . ما مشتاقانه منتظر همکاری با مدیریت هستیم تا شرایط کاری خود و آینده اکتیویژن بلیزارد را از طریق یک توافق اتحادیه قوی شکل دهیم.

در دسامبر 2021، کارگران QA در Raven دست به اعتصاب زدند. برخی از آزمایش‌کنندگان QA بعداً به مشاغل “تشکیل شده” در سایر بخش‌های ریون منتقل شدند. تام اسمیت، کارشناس کارگری، به Polygon گفت که تلاش برای جلوگیری از سازماندهی کارکنان Raven QA “چیزی بیش از یک تاکتیک” نیست.

اکتیویژن بلیزارد بعداً اعلام کرد که 1100 کارمند تمام وقت را به شرکت تبدیل می کند و دستمزد را با پاداش و مزایا به حداقل 20 دلار در ساعت افزایش می دهد.

سخنگوی اکتیویژن بلیزارد به GameSpot گفت: “ما به حق همه کارمندان برای تصمیم گیری در مورد حمایت یا عدم حمایت از اتحادیه احترام می گذاریم و به آن اعتقاد داریم. ما معتقدیم که تصمیم مهمی که بر کل استودیوی Raven Software با حدود 350 نفر تأثیر می گذارد، نباید توسط 19 کارمند ریون گرفته شود.

در دسامبر 2021، کارگران استودیوی کوچک آمریکای شمالی Vodeo Games اتحادیه ای تشکیل دادند. کارگران قراردادی در BioWare اکنون نیز در حال آماده سازی صحنه برای یک اتحادیه هستند. یکی از کارمندان نینتندو آمریکا علیه این شرکت اقدام کرده و با شکایت به شورای ملی کار شکایت کرده و سازنده ماریو را متهم به اخراج آنها به دلیل تلاش برای تشکیل اتحادیه کرده است.

با نگاهی گسترده تر به بازار کار، کارگران استارباکس و آمازون نیز در حال حاضر به دنبال تشکیل اتحادیه های کارگری هستند.

جسیکا گونزالس، کارمند سابق QA در اکتیویژن بلیزارد که گروه فعال ABetterABK را تأسیس کرد، به نیویورک تایمز گفت که صدای ریون QA در اتحادیه، به نظر من جرقه ای خواهد بود که بقیه صنعت را شعله ور می کند. مذاکره جمعی

تامی بالدوین سناتور ایالات متحده از ویسکانسین این خبر را با تبریک به کارگران ریون در مدیسون، ویسکانسین جشن گرفت.

Activision Blizzard در حال تصاحب توسط مایکروسافت است، اما باید دید که این ادغام پیشنهادی چگونه می تواند بر اتحاد بالقوه Raven تأثیر بگذارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.