منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهندگان Call Of Duty در حال بحث در مورد اینکه آیا لوازم آرایشی به Warzone 2 منتقل می شود یا خیر

توسعه دهندگان Call Of Duty در حال بحث در مورد اینکه آیا لوازم آرایشی به Warzone 2 منتقل می شود یا خیر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهندگان Call Of Duty در حال بحث در مورد اینکه آیا لوازم آرایشی به Warzone 2 منتقل می شود یا خیر

توسعه دهندگان Call Of Duty در حال بحث در مورد اینکه آیا لوازم آرایشی به Warzone 2 منتقل می شود یا خیر

Call of Duty: Warzone در حال حاضر در سومین فصل خود از ادغام Vanguard است، اما با اعلام اخیر Warzone 2، که به طور مشترک با Modern Warfare 2 امسال ساخته شده است، بازیکنان همچنان منتظرند ببینند که آیا لوازم آرایشی آنها در نسخه جدید منتقل می شود یا خیر. بازی متأسفانه آخرین مصاحبه واشنگتن پست با توسعه دهندگان Warzone پاسخ قطعی ارائه نکرد.

در 29 آوریل، یک روزنامه نگار از لانچر واشنگتن پست با توسعه دهندگان Warzone، جاش بریج، رهبر خلاق عملیات زنده Call of Duty و تد تیمونز، مدیر خلاق ارشد Raven Software ملاقات کرد. در حالی که بحث عمدتاً بر گودزیلا و تغییرات بزرگ در فصل 3 متمرکز بود، قسمت آخر مصاحبه به آینده Warzone می‌پردازد و مصاحبه‌کننده از توسعه‌دهندگان می‌پرسد که آیا پوست و سایر لوازم آرایشی بازیکنان به Warzone 2 منتقل می‌شوند یا خیر.

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – تریلر فیلم Operation Monarch فصل سوم

متاسفانه پاسخ روشنی با بله یا خیر ارائه نشده است. در عوض، Bridge توضیح داد که این یک چالش جدید برای توسعه دهندگان است، زیرا بازی های قبلی Call of Duty معمولاً فقط یک یا دو سال یک چرخه محتوایی دارند. در حال حاضر، Warzone با محتوای سه عنوان مجزا، که توسعه‌دهندگان قبلاً به آن‌ها اشاره کرده‌اند، «پر شده» است و همین موضوع باعث بروز مشکلاتی در راه‌اندازی ناموفق اولیه Caldera در فصل 1 Vanguard شده است.

بریج گفت: «این یک بحث فناوری است. توسعه‌دهنده هنوز در حال کار بر روی نحوه مدیریت چنین موجودی عظیمی است، بنابراین بازیکنان احتمالاً مدتی صبر می‌کنند تا هر گونه موجودی لوازم آرایشی که ممکن است به Warzone 2 منتقل شود یا نرود را اعلام کنند.

اکتیویژن هنوز تمایلی به پرداختن به جزئیات ندارد، اما ناشر اخیراً اعلام کرد که Warzone 2 «نوآوری‌های انقلابی» خواهد داشت که اواخر امسال رونمایی خواهد شد. به‌علاوه، در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌دانیم.

اکتیویژن بلیزارد همچنان با شکایت های حقوقی به دلیل تبعیض جنسی و آزار و اذیت روبرو است. آخرین بیانیه فقط آخرین مورد از فهرست تحقیقات و شکایت های حقوقی در مورد فرهنگ محل کار Activision Blizzard است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.