منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهندگان سابق Cyberpunk 2077 و Witcher 3 استودیوی Rebel Wolves را تشکیل دادند

توسعه دهندگان سابق Cyberpunk 2077 و Witcher 3 استودیوی Rebel Wolves را تشکیل دادند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهندگان سابق Cyberpunk 2077 و Witcher 3 استودیوی Rebel Wolves را تشکیل دادند


توسعه دهندگان سابق Witcher 3 و Cyberpunk Rebel Wolves را ایجاد کردند، یک استودیوی جدید که بر روی یک بازی فانتزی تاریک ساخته شده بر روی Unreal 5 Engine کار می کند. تا کنون، این تیم شامل کارگردان طراحی دانیل سادووسکی، کارگردان داستان و فیلمنامه‌نویس Jakub Shamalek، کارگردان انیمیشن تامارا زاوادا، کارگردان هنری Bartholomew Havel، و تیم دارای اعتبار بازی‌هایی مانند Cyberpunk 2077، Witcher، Growing Up و سری Sha است. .

در مورد عنوان اول استودیو، این پروژه بدون نام به عنوان اولین ضبط در یک حماسه برنامه ریزی شده طراحی شده است. “برای ایجاد بازی های واقعا عالی، ما روندها یا اعداد را دنبال نمی کنیم. هدف ما به وضوح تعریف شده است: ایجاد بازی های خاطره انگیز، گفتن داستان های هیجان انگیز و برانگیختن احساسات درونی. “این جاه طلبانه است، درست است – و من خوشحالم که چنین است. هنر نیاز به جاه طلبی دارد. من نمی خواهم بازی دیگری بسازم. می خواهم روی عناوینی کار کنم که مردم به خاطر بسپارند.”

یکی دیگر از بخش‌های کلیدی هویت Rebel Wolves تعهد آن به اولویت دادن به نیازهای کارمندان است، زیرا استودیو می‌خواهد بازی‌هایی را با شرایط خودش بسازد، اما نه به قیمت سوزاندن کارکنانش. Rebel Wolves در شهر ورشو لهستان ساخته خواهد شد و اولین بازی آن بر روی رایانه شخصی و کنسول منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر به مرور زمان فاش خواهد شد، اما در حال حاضر می توانید با دیدن این هنر مفهومی احساس کنید که گرگ های شورشی چه می کنند:

تیزر اولین بازی Rebel Wolves
تیزر اولین بازی Rebel Wolves

همچنان که در لهستان باقی مانده است، CD Projekt Red تعدادی به روز رسانی عظیم را برای Cyberpunk 2077 منتشر کرد. این بازی که توسط چندین عضو Rebel Wolves روی آن کار شده بود، ارتقاء نسل جدید، DLC های رایگان بسیاری و بهبودهای دیگر در کیفیت زندگی دریافت کرد.