منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهنده Returnal Housemarque فاش می کند که در حال کار بر روی یک IP جدید است

توسعه دهنده Returnal Housemarque فاش می کند که در حال کار بر روی یک IP جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده Returnal Housemarque فاش می کند که در حال کار بر روی یک IP جدید است

توسعه دهنده Returnal Housemarque فاش می کند که در حال کار بر روی یک IP جدید است

توسعه دهنده Housemarque در حال کار بر روی بازی بعدی خود است، یک IP جدید اعلام نشده که پس از Returnal از سال 2021 ارائه می شود. احتمالاً هنوز راه زیادی تا دانستن این موضوع داریم، زیرا بازی هنوز در روزهای اولیه خود است.

به گزارش VentureBeat، مدیر عامل Housemarque، ایلاری کویتینن، در مراسم اهدای جوایز DICE گفت: «در روزهای اولیه، ما یک بازی جدید، یک IP جدید را شروع می‌کنیم، به آن فکر می‌کنیم. “ما خواهیم دید که از آن چه می شود.”

در حال پخش: بررسی ویدیویی

هری کروگر، کارگردان بازی Returnal، افزود: «در این مرحله، ما به آنچه با Returnal به دست آورده‌ایم کاملاً افتخار می‌کنیم و بسیار هیجان‌زده هستیم که همان مسیر شرکت را دنبال کنیم».

هر کاری که Housemarque به انجام آن ادامه دهد احتمالاً منحصر به سخت‌افزار پلی‌استیشن خواهد بود، زیرا PlayStation در ژوئن 2021 Housemarque را خریداری کرد. قبل از خرید، Housemarque قبلاً با پلی‌استیشن روی تعدادی از عناوین مانند Super Stardust HD، Dead Nation، Resogun همکاری نزدیک داشته است. و به زودی بازگشت.

کویتینن در رابطه با این خرید گفت: “این به استودیوی ما آینده روشن و فرصتی قوی برای ادامه ارائه رویکردهای بازی محور می دهد، در حالی که روش های جدید داستان گویی را آزمایش می کند و مرزهای این هنر مدرن را جابجا می کند.”

در حال حاضر، ما باید به بازی بیشتر Returnal بسنده کنیم. که چیز بدی نیست – بازی عالی است. مایک اپستین در نقد GameSpot برای Returnal نوشت: “آیا برای بازی کردن Returnal باید کمی شجاع باشید؟ آره. آیا باید برای مجازات حریص بود؟ کمک می کند. آنها می گویند هر کاری که ارزش انجام دادن داشته باشد باید حداقل کمی شما را بترساند. من مطمئن نیستم که این همیشه درست باشد، اما Returnal استدلال های قوی دارد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.