منو سایت

توسعه دهنده Disco Elysium برای بازی علمی تخیلی استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده Disco Elysium برای بازی علمی تخیلی استخدام می کند

استودیو ZA/UM در حال گسترش عضویت خود و استخدام افراد جدید برای ساخت بازی بعدی است. سازندگان دیسکو Elysium آنها برای بازی جدید به افراد مستعد نیاز دارند و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این اثر جدید فضایی علمی تخیلی خواهد داشت. Disco Elysium یکی از بهترین بازی‌های تاریخ به حساب می‌آید و آگهی استخدام جدید ابعاد پروژه جدیدی را که طرفداران بازی مدت‌ها منتظر شنیدن آن بودند، نشان می‌دهد.

به گزارش پارسی گیم، توسعه دهنده Disco Elysium آگهی جدیدی برای استخدام چند طراح گرافیک و متخصص درآمد منتشر کرده است. بارزترین نکته ای که در آگهی دیده می شود؛ پروژه جدید با کلماتی مانند “علمی تخیلی” توصیف می شود. هنرمند مفهومی مسئول ایجاد طرح های اولیه و ذهنی. او باید طرح‌هایی از «جهان‌های جدید» و «فضا» خلق کند. این افراد باید درک درستی از فضاهای بصری و خیالی داشته باشند و بدانند که «در بهشت ​​و جهان چیزهای بیشتری وجود دارد، بیش از آنچه در فلسفه بازنمایی می شود. وجود دارد”.

از توضیحات بازی مشخص است که کار جدید توسعه دهنده Disco Elysium حال و هوای متفاوتی دارد و احتمالا در سراسر کهکشان جریان خواهد داشت. Disco Illisum نیز با برچسب هایی مانند علمی تخیلی غریبه نیست. یکی از کاربران Reddit به نام TheFrankofTurducken می گوید که توسعه دهنده سرمایه گذاری زیادی در دنیای Elysium کرده است و توسعه دهندگان اصلی حدود بیست سال است که روی ایجاد و توسعه آن کار می کنند.

یک بازی جدید از توسعه دهنده Disco Elysium

یک بازی جدید از توسعه دهنده Disco Elysium

این فرد در ادامه می گوید استفاده از کلماتی مانند علمی تخیلی می تواند به معنای تخیلی بودن و متفاوت بودن محیط بازی با واقعیت باشد و به این معنا نیست که بازی شبیه آثاری مانند Interstellar کریستوفر نولان است. فرانک ادعا می کند که “فلسفه طراحی” بازی در آگهی استخدام توضیح داده شده است و استودیو همچنان به دنیای Disco Elysium پایبند است. گفتگوهای توسعه دهندگان در چند سال گذشته نیز این ادعا را تایید می کند.

در یک مصاحبه ویدیویی در سال 2020 با GameSpot، خالق بازی رابرت کورویتز در مورد پروژه بعدی صحبت کرد. او معتقد بود آنچه Baldur’s Gate 2 برای نسخه اول تنظیم کرده است باید به عنوان یک الگو قرار گیرد و به عبارتی اساس پروژه بعدی Disco Elysium خواهد بود. کتاب انحصاری که همراه با بازی اول عرضه شد، مراحل بعدی استودیو را نیز فاش کرد: «تاکنون تنها گوشه کوچک و کوچکی از Elysium را نشان داده‌ایم و به دلیل علاقه شما به ایده ما، چیزهای بیشتری خواهید دید.»

تمام این گفتگوها حکایت از ساخت یک بازی جدید در دنیای Elysium دارد. در آگهی استخدام به یک موتور بازی جدید اشاره شده است. بازی جدید از Unreal Engine 5 استفاده می کند، در حالی که بازی اول با Unity ساخته شده است. استفاده از Unreal قطعا سیستم ها و مکانیک های جدید بازی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همچنین امکان ساخت چندین پروژه به طور همزمان وجود دارد و حتی نکاتی از پخش یک سرویس زنده وجود دارد. در خبرهای دیگر، آمازون می خواهد مجموعه ای از Disco Elysium بسازد.

منبع: PCGAMER