منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهنده نرم افزار بازی Destiny 2 با استودیو Bungie به توافق رسیده است

توسعه دهنده نرم افزار بازی Destiny 2 با استودیو Bungie به توافق رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده نرم افزار بازی Destiny 2 با استودیو Bungie به توافق رسیده است

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو Bungie در دعوی حقوقی علیه تیم توسعه نرم افزار بازی Destiny 2 پیروز شده و با پرداخت 13.5 میلیون دلار موافقت کرده است.

استودیو بانجی مدت‌هاست در تلاش است تا با سازندگان نرم‌افزار برای بازی‌های دستی مقابله کند. اکنون این استودیو به موفقیت هایی دست یافته است. این اتفاق به این دلیل رخ داد که یکی از متهمان در نهایت به اشتباه خود اعتراف کرد و با سازندگان بازی Destiny 2 برای پرداخت 13.5 میلیون به توافق رسید.

گروه Elite Boss Tech نرم افزار کلاهبرداری ساخته شده برای Destiny 2 را از طریق وب سایت خود ارائه کرد. زمانی که به استودیو Bungie گزارش شد، استودیو رسماً از Elite Boss Tech شکایت کرد و شکایتی بین خالق Cheat و خالق بازی Dastini 2 در گرفت. اما اکنون پرونده حل شده است، زیرا اعتراف کننده نرم افزار کلاهبرداری مرتکب اشتباه شده است. با پرداخت غرامت موافقت کرد.

بر اساس گزارش های رسانه ای از TorrentFreak، رابرت جیمز دیوتی نلسون، به عنوان رهبر گروه Elite Boss Tech و سایر افراد مرتبط، اتهامات علیه خود را پذیرفته است. آنها همچنین اعتراف کردند که به عمد جنبه های فنی و امنیتی Destiny 2 را دور زده اند که نقض آشکار قوانین DMCA است. علاوه بر این، تیم Elite Boss Tech با افزودن یک “کاور گرافیکی” که مستقیماً با کد حق چاپ Destiny 2 ادغام می شود، به کلاهبرداری اعتراف می کند.

در فایل شکایت استودیو بانجی آمده است که نرم افزار تقلب Destiny 2 بیش از 6000 بار دانلود شده است. هر انصراف یک تخلف فردی و یک دور زدن جداگانه محسوب می شود. Elite Boss Tech باید 13.5 میلیون دلار به ازای هر نقض قانون به استودیو Bungie پرداخت کند، زیرا هر تخلفی قوانین را نقض می کند.

Cheats Destiny 2 Bungie Studio

Destiny 2 از سیستم ضد کلاهبرداری BattlEye استفاده می کند

برنده شدن در دعوی حقوقی علیه Elite Boss Tech موفقیت بزرگی برای خالق Destiny 2 است. این به این دلیل است که اخیراً شکایتی علیه سازنده تقلب های 2 Phoenix Digital AimJunkies تشکیل شده است. اگرچه هنوز راه زیادی برای متوقف کردن کلاهبرداران وجود دارد، اما پیروزی استودیو بانجی موقعیت گیمرها را در برابر کلاهبرداران بهبود می بخشد. استودیو Bungie با Ubisoft و Riot Games برای مقابله با فروشندگان نرم افزار همکاری کرده است.

استودیو بانجی سیستم ضد کلاهبرداری BattlEye را برای مبارزه با کلاهبرداری و هکرها اضافه کرده است که لذت تجربه بازی دستی 2 را برای همه بازیکنان می برد. اگرچه این سیستم نسبتاً موفق است و پس از اضافه شدن آن، گزارش‌های مربوط به تقلب در حالت‌های PvP کاهش یافته است، اما هنوز نرم‌افزارهای تقلبی مختلفی وجود دارد که سازندگان باید با آنها مقابله کنند. Elite Boss Tech همچنین موافقت کرده است که از نقض حق چاپ و کپی رایت استودیو Bungie خودداری کند. امیدواریم با دستیابی به نتایج مشابه در سایر موارد، از جمله شکایت بازی‌سازان از تولیدکنندگان مادر، همه بازیکنان بتوانند از تجربه بازی‌های مختلف به طور منصفانه لذت ببرند.

نظر شما در مورد نتیجه پرونده بانجی استودیو علیه Destiny 2، سازنده نرم افزارهای کلاهبرداری چیست؟ به نظر شما موفقیت این استودیو چه تاثیری بر صنعت بازی های ویدیویی خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer