منو سایت

توسعه دهنده مافیا مشاغل خود را کاهش می دهد – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده مافیا مشاغل خود را کاهش می دهد - گزارش

توسعه دهنده مافیا مشاغل خود را کاهش می دهد - گزارش

بر اساس گزارش‌های متعدد، توسعه‌دهنده Mafia 3 Hangar 13 توسعه‌دهندگان را در دفتر مرکزی خود در نووتو، کالیفرنیا و مکان‌های بین‌المللی آن اخراج می‌کند.

کوتاکو اعلام کرد که کمتر از 50 نفر در دفتر نواتو اخراج شده اند. گزارش شده است که این دفتر قبل از اخراج 87 کارمند داشت، بنابراین اخراج ها قابل توجه است. میزان اخراج ها در دفاتر بین المللی Hangar 13 مشخص نیست. بلومبرگ همچنین امروز در Hangar 13 اخراج شد.

در حال پخش: Mafia III: Definitive Edition – تریلر رسمی معرفی

هیدن بلکمن، مدیر استودیو اوایل این ماه استعفا داد. نیک بینز جایگزین او شد، که بنا بر گزارش‌ها، در جلسه امروز، 26 می، کارکنان را در مورد کاهش هزینه‌ها مطلع کرد. به نقل از Kotaku، بینز گفت: “می دانم که بد است.”

Hangar 13 در سال 2014 تأسیس شد. Mafia III را در سال 2016 و Mafia: Definitive Edition را در سال 2020 راه‌اندازی کرد. این آخرین دور اخراج‌ها در Hangar 13 است، زیرا این استودیو در سال‌های 2017 و 2018 کار خود را کاهش داد.

به گفته Kotaku، بازی جدید Hangar 13، Volt، در سال 2021 پس از اینکه شرکت مادر Take-Two ادعا می‌کرد 50 میلیون دلار برای آن هزینه کرده بود، لغو شد. با نگاهی به آینده، دفتر دیگر Hangar 13 در برایتون، بریتانیا، اکنون در حال توسعه پیشینه مافیایی در Unreal Engine 5 است و بر اساس گزارشی در حال توسعه در ایتالیا است.

علاوه بر این، این گزارش می‌گوید که Hangar 13 اکنون تا حدی به‌عنوان یک استودیوی «منبع» برای Take-Two استفاده می‌شود، پروژه‌های برون‌سپاری از شبکه گسترده‌تر این شرکت، مانند Tiny Tina’s Wonderlands، Midnight Suns و Kerbal Space Program 2.

علاوه بر این، اکنون گزارش شده است که Hangar 13 در حال ساخت بازی جدید تنیس Top Spin با نام رمز Project Hammer است. قرار است قبل از داستان جدید مافیا منتشر شود. Top Spin 4 از سال 2011 آخرین رکورد این مجموعه است.

GameSpot در تلاش برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد این گزارش ها با 2K تماس گرفت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.