منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهنده استودیوی روسی Loop Hero از بازیکنان دعوت کرد تا پاهای خود را کنار بگذارند

توسعه دهنده استودیوی روسی Loop Hero از بازیکنان دعوت کرد تا پاهای خود را کنار بگذارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده استودیوی روسی Loop Hero از بازیکنان دعوت کرد تا پاهای خود را کنار بگذارند

دولت روسیه به دلیل تحریم های جهانی منزوی شده و خرید و فروش کلیه بازی های ویدیویی، نرم افزارها و هر گونه محتوای خارجی ممنوع است. قطع همکاری شرکتی با روسیه، دولت روسیه را بر آن داشت تا برداشت‌های غیرمجاز را قانونی کند و اکنون توسعه‌دهنده استودیوی روسی Loop Hero از بازیکنان دعوت کرده است. دانلود بازی پا و نرم افزاری برای تحریم روسیه؛ محاصره شدن

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی مستقل Four Quarters که در روسیه فعالیت می کند؛ او معتقد است که باید اجازه دانلود غیرقانونی داده شود تا شهروندان روسیه بتوانند به آخرین فناوری دسترسی داشته باشند. این استودیو در مقاله جدید منتشر شده در شبکه اجتماعی VK متعلق به روسیه؛ تحریم های شرکت های غربی علیه گیمرهای روسی را توضیح می دهد. این استودیو می نویسد که به دلیل تحریم های جدید، بردن از استیم و نینتندو غیرممکن است و آنها نمی توانند درآمد داشته باشند.

دانلود بازی پا

دانلود پای بازی برای دور زدن تحریم ها

استودیو در پاسخ گفت: «پرچم دزدان دریایی را برافراشته» و پاهای بازی را کشید. این استودیو همچنین لینک تورنت بازی را به اشتراک گذاشته است تا شهروندان روسیه و سایر کشورها بتوانند این اثر را به صورت رایگان دانلود کنند. این استودیو در پست دیگری نوشت که تورنت مشکلی ندارد و از حمایت هواداران تشکر کرد و اعضای استودیو معتقدند مشکلی برای دانلود غیرقانونی بازی آنها وجود ندارد و بهتر است گیمرها در این زمینه از خانواده خود حمایت کنند. وضعیت.

این استودیو در صفحه توئیتر خود نوشت که مخالف هرگونه جنگی است. موضوع دانلود غیرقانونی بازی در سال‌های اخیر بحث‌برانگیز بوده است و بسیاری از ناشران از دانلود غیرمجاز با هزینه بالا و استفاده از مکانیسم‌های امنیتی مانند Denovo جلوگیری می‌کنند. اما دانلود کرکر بازی فقط در کشورهای فقیری مثل ایران رایج نیست و بازیکنان آمریکایی و اروپایی نیز از فایل های غیرمجاز استفاده می کنند.

با تحریم فرهنگی روسیه و قطع همکاری اکثر شرکت ها مانند مایکروسافت، نینتندو، پلی استیشن و EA عملا خرید بازی در این کشور غیرممکن است و سیستم بانکی این کشور از سایر نقاط جهان جدا شده است. این تحریم ها در نهایت زندگی را برای گیمرهای روسی سخت کرد. اخیرا ولادیمیر پوتین به تحریم فرهنگی روسیه اشاره کرده و نویسنده کتاب های هری پاتر را شخصیتی در مبارزه با فرهنگ غرب توصیف کرده است. نظر شما درباره Loop Hero Developer Studios چیست؟

منبع: Eurogamer