منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • توسعه دهنده ارشد Call of Duty حجم به روز رسانی Varzon را “دیوانه” می خواند

توسعه دهنده ارشد Call of Duty حجم به روز رسانی Varzon را “دیوانه” می خواند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه دهنده ارشد Call of Duty حجم به روز رسانی Varzon را "دیوانه" می خواند

توسعه دهنده بازی Call of Duty Warszone او گفت که به دلیل “حجم به روز رسانی های دیوانه کننده” امکان انتشار چندین نقشه برای این بازی بتل رویال وجود ندارد. Warzon در حال حاضر نقشه بزرگی دارد و نقشه کوچکتری به نام Rebirth Island دارد که روند متفاوتی دارد. پس از انتقاد بازیکنان از مشکلات روی نقشه کالدرا؛ توسعه دهندگان گفته اند که حجم به روز رسانی ورزون دلیلی برای معرفی نکردن طرح های جدید است.

به گزارش پارسی گیم، جاش بریج توسعه دهنده ارشد بازی Call of Duty در مصاحبه ای زنده با یک استریمر به نام TeeP در مورد وضعیت فعلی Call of Duty Warszone صحبت کرد. او اعتراف می کند که اندازه آپدیت Varzon “دیوانه کننده” است و بنابراین نمی تواند کارت های بیشتری را به بازی اضافه کند. بازی‌های بتل رویال، مانند PubJie، با حجم بسیار کمتر، میزبان کارت‌های متفاوتی هستند.

نقشه اصلی Call of Duty Warzone، به نام Verdansk، بیش از دو سال نگهداری شد و بعداً در دسامبر 1400 با نقشه Caldera جایگزین شد. این طرح با اعتراضات مختلف طرفداران را برانگیخت و بسیاری از جمله بازیکنان حرفه ای از بازی Varzon خارج شدند و به بازی های دیگر Battle Royale روی آوردند. در مصاحبه ای، Teep از توسعه دهنده Varzon پرسید که آیا امکان اضافه کردن قابلیت چرخش کارتی مشابه Apex Legends وجود دارد یا خیر. بریج گفت: ما هم می خواهیم. اما مشکل فنی این است که حجم نصب و حذف به‌روزرسانی‌ها بسیار زیاد است.»

حجم به روز رسانی Warzone

حجم به روز رسانی ورزون

Warzon در حال حاضر به 120 گیگابایت فضای خالی در پلی استیشن 5 نیاز دارد و همین امر در مورد سایر کنسول ها نیز صدق می کند. در مورد نسخه PC نیز Varzon به حدود 80 گیگابایت فضا نیاز دارد. با این حال، با انتشار هر آپدیت، بازیکن باید حجم عظیمی از اطلاعات را دانلود کند که قابل مقایسه با سایر بازی های مشابه نیست. بریج گفت که حجم بالای آپدیت ها باعث شده گیمرها تمایلی به نصب Warzone نداشته باشند و این حجم با هر انتشار افزایش می یابد.

دلیل حجم دیوانه کننده آپدیت های Varzon استفاده از موتور گرافیکی Modern Warfare است. سازندگان مدتی پیش اعتراف کردند که این بازی با عناوین بعدی Call of Duty ادغام نخواهد شد و موتور فعلی تحمل این حجم از اطلاعات را ندارد. بریج در پایان گفت: زمانی که نقشه Verdansk را توسعه دادیم، فکر نمی‌کردیم Warzon از 180 سلاح مختلف در روز پشتیبانی کند و موتور قادر به انجام چنین بازی‌ای نباشد.

اکتیویژن چندی پیش بازی Call of Duty Warzone 2 را معرفی کرد. شماره دوم Varzon به طور انحصاری برای کنسول های نسل نهم و رایانه های بازی قدرتمند ساخته شده است و موتور جدید آن باعث کاهش حجم آپدیت ها خواهد شد. خبر دیگر اینکه واروزن برای موبایل تایید شده است و اسنوپ داگ به Call of Duty می آید.

منبع: IGN