منو سایت

توسعه بازی State of Decay 3 با مشکل مواجه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
توسعه بازی State of Decay 3 با مشکل مواجه شده است

آخرین گزارش توسعه بازی State of Decay 3 و به حواشی تولید خود اشاره کرد و خبر خوبی برای طرفداران بازی وجود ندارد. استودیو Undead Labs که در حال ساخت دنیای جدیدی از بازی های بدون زامبی است، با شکایت هایی در مورد محیط کاری نامناسب و فرهنگ آزار و اذیت مواجه شده است. مشکلات استودیو روی تولید بازی تاثیر گذاشت.

طبق آخرین اخبار بازی و گزارش جدید Kotaku، وضعیت استودیو Undead Labs که زیر نظر مایکروسافت فعالیت می کند؛ خیلی راحت نیست این گزارش فرهنگ کاری اشتباه و حساس به جنسیت را برجسته می کند و حکمرانی ضعیف باعث ناراحتی کارمندان شده است. شرایط کاری استودیو به طور مستقیم بر توسعه State of Decay 3 تأثیر گذاشت و استودیو نتوانست مدت زیادی پس از ارائه آن را منتشر کند. استودیوی جدید مایکروسافت مدتی پیش برای توسعه سریع‌تر شماره سوم State of Decay ایجاد شد.

مراحل پیش تولید State of Decay 3 از اواخر سال 2018 آغاز شد. استودیو Undead Labs با مدیریت ضعیف و تغییر چندین بار وضعیت کارمندان باعث شد تا تولید بازی هنوز در مراحل اولیه باشد. کارکنان استودیو اذعان کردند که بازی زودتر از موعد مقرر در سال 2020 اعلام شد و بازی نباید در آن زمان اعلام شود. چون استودیو حتی از ماهیت بازی مطمئن نبود و هنوز باید تصمیمات بزرگی گرفته می شد.

توسعه بازی State of Decay 3

مشکلات وضعیت Decay Studio 3

در این گزارش همچنین به آزار و اذیت جنسی و گزارش هایی از برخورد نامناسب با زنان اشاره شده است. بخش منابع انسانی نتوانسته مشکل را حل کند و بسیاری از کارکنان همچنان مشکلات را می پذیرند. در سال 2018، مایکروسافت استودیوی آزمایشگاه‌های آندس را خریداری کرد. مقامات در آن زمان نسبت به تغییر اجباری فرهنگ استودیو ابراز نگرانی کردند و اکنون می گویند مایکروسافت باید نقش بزرگ تری ایفا می کرد. یکی از کارمندان می گوید: “فروپاشی ما از درون نشات گرفت و مایکروسافت می تواند به ما کمک کند.”

مایکروسافت سال گذشته پس از انتشار گزارش های مختلفی در مورد استودیو و مدیر عامل وارد عمل شد. Ann Schloser، مدیر منابع انسانی، به درخواست مایکروسافت استعفا داد. اما آسیب اصلی وارد شد و پس از آن افراد زیادی استودیو را ترک کردند. Undead Labs قصد داشت دمویی از بازی State of Dickey 3 منتشر کند که با خروج سازندگان این امر مختل شد. می دانیم که State of Dickey 3 با Unreal Engine 5 ساخته شده است.

توسعه بازی State of Decay 3 با مشکل مواجه شده است

تریلر بازی State of Decay 3 منتشر شد

صحبت های سازندگان در مورد توسعه بازی State of Decay 3 مبهم است. برخی می گویند بالاخره ساخت بازی به مرحله درستی رسیده است و عده ای نیز در عرضه به موقع آن تردید دارند. فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس باکس در مصاحبه ای با پادکست Xbox Era از وضعیت تولید State of Decay 3 ابراز خرسندی کرد.

منبع: Eurogamer