منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تور پوکمون گو یک رالی تدارکاتی برای Poke Ball برای 18 فوریه اعلام شده است

تور پوکمون گو یک رالی تدارکاتی برای Poke Ball برای 18 فوریه اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تور پوکمون گو یک رالی تدارکاتی برای Poke Ball برای 18 فوریه اعلام شده استتور پوکمون گو یک رالی تدارکاتی برای Poke Ball برای 18 فوریه اعلام شده است

نیانتیک می خواهد به مربیان پوکمون زمان کافی برای آماده شدن برای تور پوکمون گو: جوهتو بدهد، بنابراین این شرکت یک رویداد یک هفته ای را برای انجام این کار اعلام کرده است.

رالی آماده سازی Poke Ball Tour از جمعه 18 فوریه ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز خواهد شد و تا 25 فوریه ساعت 8 صبح به وقت محلی ادامه خواهد داشت. این رویداد به گونه ای طراحی شده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا در حالی که منتظر رویداد با موضوع Johto در 26 فوریه هستند، بسیاری از Poke Balls را برنده شوند.

Poke Balls، Great Balls و Ultra Balls به عنوان بهترین جایزه برای انجام کارهای تحقیقاتی زمان‌بندی شده در طول رویداد خواهند بود، در حالی که بادی پوکمون نیز توپ‌های Poke را به عنوان هدیه به بازیکن برمی‌گرداند. چندین پوکمون به شکل توپ در دسترس تر خواهند بود – از جمله اولین الکترود Hisuian – در حالی که آیتم های آواتار جدید Ball Guy به فروشگاه درون بازی اضافه خواهند شد.

لیست کامل رویدادهای مسابقات رالی آماده سازی Poke Ball Tour در زیر آمده است:

  • تکالیف تحقیقاتی برنامه ریزی شده، توپ های پوک، توپ های بزرگ یا توپ های فوق العاده را به عنوان جوایز اهدا می کند.
  • Hisuian Electrode اولین بازی Pokemon Go خود را انجام خواهد داد.
    • بازیکنان می توانند Hisuian Voltorb را در الکترود Hisuian با استفاده از 50 Voltorb Candy توسعه دهند.
  • Foongus، Voltorb و Hisuian Voltorb بیشتر در طبیعت ظاهر می شوند. مربیان خوش شانس همچنین می توانند Amoongus، Electrode و Galarian Stunfisk را شناسایی کنند.
  • یک لباس آواتار جدید اضافه خواهد شد که موضوعی پیرامون Ball Guy دارد.

تور پوکمون گو رالی آماده سازی Poke Ball مستقیماً به رویداد Pokemon Go Tour: Johto منتهی می شود که در 26 و 27 فوریه برگزار می شود. Niantic تایید کرده است که Apex Shadow Lugia و Ho-Oh در طول رویداد Johto به بازی اضافه خواهند شد، که هر کدام حرکت خاصی دارند که می‌توان با پاکسازی Pokemon پس از گرفتن، بهبود بخشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.