منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تهیه کننده می گوید که MMO League Of Legends “بدون تضمین” تحویل داده خواهد شد، اما توسعه “فوق العاده خوب” پیش می رود.

تهیه کننده می گوید که MMO League Of Legends “بدون تضمین” تحویل داده خواهد شد، اما توسعه “فوق العاده خوب” پیش می رود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تهیه کننده می گوید که MMO League Of Legends "بدون تضمین" تحویل داده خواهد شد، اما توسعه "فوق العاده خوب" پیش می رود.

تهیه کننده می گوید که MMO League Of Legends "بدون تضمین" تحویل داده خواهد شد، اما توسعه "فوق العاده خوب" پیش می رود.

Riot Games در حال حاضر بر روی یک بازی MMORPG بدون نام در دنیای Runeterra’s League of Legends کار می کند، و با وجود اینکه توسعه بسیار خوب پیش می رود، طبق گفته سازنده اجرایی، Greg Street، هیچ تضمینی وجود ندارد که این پروژه روز روشن شود.

استریت چند روز پیش در توییتر صحبت کرد و در مورد اینکه چگونه MMO فعلی چهارمین پروژه بزرگی است که روی آن کار کرده است و احتمالاً آخرین آن خواهد بود، اظهار نظر کرد. استریت پیش از این که به عنوان طراح اصلی League of Legends به Riot بپیوندد، در Age of Empires III و World of Warcraft کار کرده بود. استریت در توییتی می‌نویسد که MMO Riot یک «عمل پایانی خوب» خواهد بود که نشان می‌دهد بازی تحویل داده شده است. اگرچه تیم خوشبین است، اما او به صراحت اعلام می کند که هیچ چیز در سنگ نیست.

خیابان همچنان به شفاف سازی نظر خود در ملاقات می کندبا بیان اینکه توسعه MMO به خوبی پیش می رود، اما استانداردهای Riot و انتظارات بازیکنان بالاست. در نتیجه، Riot بازی ناامیدکننده ای را ارائه نخواهد کرد که این استانداردهای بالا را برآورده نکند.

این اولین باری نیست که استریت از طریق توییتر به MMO Riot اشاره می کند. او پیش از این گفته بود که MMO League of Legends “همه را راضی نخواهد کرد” و به عنوان یک طرفدار raids و dungeon در MMO های دیگر، اگر MMO Riot تجربه خوشایندی را در این جبهه ها ارائه نکند، او را خرد خواهد کرد. Riot رسما اعلام کرده است که در دسامبر 2020 بر روی MMO کار می کند و از توسعه دهندگان علاقه مند دعوت می کند تا به تیم بپیوندند.

Riot Games که قبلاً فقط به عنوان League of Legends شناخته می شد، در سال های اخیر گسترش یافته و بازی های دیگری مانند تاکتیکی FPS Valorant و همکاری با دیگر شرکای سازنده بازی در اسپین آف های مختلف League of Legends مانند Ruined King: A League of Legends گسترش یافته است. تاریخ. سریال انیمیشن League of Legends، Arcane، فصل دوم خود را از نتفلیکس آغاز کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.