منو سایت

تهیه کننده سری Resident Evil استودیو جدیدی تاسیس کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تهیه کننده سری Resident Evil استودیو جدیدی تاسیس کرد

هیرویوکی کوبایاشی، تهیه کننده سری Resident Evil، استودیوی جدیدی به نام GPTRACK50 را تحت عنوان NetEase Games راه اندازی کرده است، جایی که در حال کار بر روی یک IP جدید است که هدف آن تأثیرگذاری نه تنها بر بازی ها، بلکه بر فیلم ها و سریال های سراسر جهان است.

کوبایاشی با بیش از 27 سال تجربه در کپکام، برای تولید سریال هایی مانند Resident Evil، Devil May Cry و Dragon’s Dogma شناخته شده است. استودیوی جدید آن توسط یک تیم حرفه ای و با تجربه از دنیای صنعت بازی، فیلم و تلویزیون ایجاد شده است تا محتوای با کیفیت بالا را برای کاربران در سراسر جهان توسعه دهد.

تهیه کننده سریال رزیدنت اویل در رابطه با همکاری این شرکت بازی های NetEase او می گوید: «من من معتقدم که NetEase یک شرکت با تجربه در سرمایه گذاری و توسعه مشترک و همچنین یک شریک تجاری بسیار قابل اعتماد در توسعه بازی ها و پروژه های سرگرمی با کیفیت بالا است. “با همکاری و حمایت از Netease همراه با دستاوردها و ارزش های تیم توسعه خودم، یک نمونه کار قوی برای ایجاد محتوای ممتاز ایجاد خواهم کرد که کاربران در سراسر جهان را خوشحال می کند.”

او با اشاره به اینکه اولین بازی آنها جذابیت جهانی خواهد داشت، ادامه داد: باید بگویم که نمی خواهم دقیقاً همان کاری را که در کپکام انجام می دادم تکرار کنم. در واقع، من توانستم با ترکیب تجربیاتم با آنچه موقعیت جدیدم در NetEase به من اجازه می دهد، یک بازی اکشن جالب بسازم. در واقع، NetEase در زمینه بازی های موبایل و بازی های آنلاین شناخته شده است و من می خواهم به توسعه برای بازار کنسول ها و رایانه های شخصی ادامه دهم.

تهیه کننده سری Resident Evil

شرکت بازی های NetEase برای خلق یک اثر درجه یک تلاش کنید

GPTRACK50 یک استودیوی داخلی NetEase Games است که در حال حاضر هیچ پروژه ای اعلام نشده است. بنابراین برنامه کلی آنها عمدتاً بر روی بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی متمرکز خواهد بود تا به کار خود به عنوان یک شرکت رسانه‌ای در جهان برای پیشرفت شرکت در صنعت ادامه دهند. The Netizen همچنین هدف از ایجاد یک IP جدید را تحت تاثیر قرار دادن کل جهان عنوان کرد و گفت: «استودیو در تلاش است تا عنوان جدیدی به نام IP اصلی و حضور آن از نظر گیم پلی تولید کند. گسترش به فیلم و سریال.

Netease مدتی است که در دنیای بازی های ویدیویی فعال بوده است. در اوایل سال 2022، این شرکت سازنده بازی Heavy Rain Quantic Dream را خریداری کرد و استودیوی جدیدی را با سازنده سری Yakuza راه اندازی کرد. Netease همچنین بودجه یک بازی جدید توسط Bungie توسعه دهنده Destiny را تامین می کند.

منبع: Gamespot