منو سایت

تمرکز بر روی GTA 6 دلیل لغو ریمستر GTA IV و Red Dead Redemption است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمرکز بر روی GTA 6 دلیل لغو ریمستر GTA IV و Red Dead Redemption است.

در چند روز گذشته شایعاتی در مورد لغو ریمستر GTA IV و توسعه Red Dead Redemption منتشر شده است. رسانه های کوتاکو در آخرین گزارش خبری خود به وضعیت پروژه های جدید راک استار پرداخته و دلیل لغو ریمستر این دو بازی را تمرکز کامل بر روی بازی GTA 6 خب، این امکان وجود دارد که پس از انتشار بازی جدید GTA Rockstar، دوباره پروژه ریمستر این دو اثر محبوب ادامه یابد.

به گزارش پارسی گیم، شایعه ساخت ریمستر بازی های قبلی راک استار با گزارشی از تولید ریمستر GTA IV آغاز شد. سپس یکی از نزدیکان راک استار از لغو ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 خبر داد. این خبر باعث ناراحتی هواداران شد. اکنون توسط Kotaku Media گسترش یافته و ابعاد جدیدی به آن اضافه شده است. بر اساس گزارشی جدید، پروژه ریمستر این دو اثر ممکن است پس از انتشار GTA 6 ادامه یابد.

Kotaku مدعی است عدم استقبال مناسب از GTA Trilogy یکی دیگر از دلایل لغو این پروژه است. Rockstar معتقد است که همه تیم ها باید به طور مستمر روی توسعه GTA 6 کار کنند و پس از انتشار آن می توان در مورد بازی جدید نیز تصمیم گرفت. بر اساس این گزارش، تمام پروژه های دیگر برای تمرکز بر GTA 6 کنار گذاشته شده اند. Rockstar به طور رسمی توسعه GTA 6 را در ماه فوریه تایید کرد و اعتراف کرد که این بازی در حال تولید است.

بازی GTA 6 Remaster Red Dead Redemption

GTA 6 اولویت اصلی Rockstar است

کوتاکو در این گزارش به نکته جالبی اشاره کرد. Rockstar امیدوار است با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی جدید، طرفداران اخبار و گزارش های ریمستر بازی های قبلی را فراموش کنند و در حال حاضر برنامه ای برای افشای آنها وجود ندارد. به گفته منابع Kotaku، GTA IV Remaster و Red Dead Redemption Remaster به طور کامل تولید نشده اند و Rockstar پس از انتشار GTA 6 به توسعه آنها ادامه خواهد داد.

انتشار ریمستر GTA 3 در سال گذشته که شامل GTA 3، GTA Vice City و GTA San Andreas می شود. مشکلات فنی زیادی وجود داشت و باعث عذرخواهی Rockstar شد. چندین آپدیت برای رفع مشکلات منتشر شد و در نهایت بازی به حالت پایدار رسید. مدیرعامل Take-Two از فروش بازی GTA Trilogy ابراز خرسندی کرد و معتقد است این پروژه موفقیت دیگری برای آنهاست.

در خبری دیگر، جزئیات موتور گرافیکی GTA 6 فاش شده و شایعات زیادی مبنی بر وجود سه شخصیت اصلی که یکی از آنها زن خواهد بود، به گوش می رسد. گزارش. نظر شما در مورد Red Dead Redemption Remaster و GTA IV چیست؟ آیا مشتاق دانلود آنها بودید؟

منبع: VGC